Shona - 2013-05-16 22:31:05

Kareena: 'Nosisz nazwisko Kapoor, masz aktorstwo w genach'http://imageshack.us/a/img689/4662/beznazwysp.jpgKiedy Kareena Kapoor, która reprezentuje czwartą generację swojej rodziny mówi, że aktorstwo ma w genach, to ma absolutną rację. Rodzina Kapoor cieszy się długimi latami współpracy w blasku fleszy i kamer. Wszystko to zapoczątkował pradziadek Kareeny - Prithviraj Kapoor, który ustanowił podwaliny aktorstwa w rodzinie w 1928 roku. Następnie kontynuowane one było przez jego trzech synów - Raja Kapoor, Shammi Kapoor i Shashi Kapoor, którego z kolei żona Jennifer była pierwszą kobietą z rodu, która występowała w filmach.

Później wszyscy trzej synowie Raja Kapoor - Randhir, Rishi i Rajeev stanęli przed kamerą. W czwartym pokoleniu, to córka Randhira i Babity - Karisma kontynuowała dziedzictwo swojej rodziny, a w jej ślady poszła siostra Kareena.

Mówiąc o swoim związku z przemysłem filmowym, Kareena powiedziała: "Nosząc nazwisko Kapoor, aktorstwo masz w genach. Moja siostra utorowała dla mnie drogę w tej branży, gdy została pierwszą dziewczyną Kapoor zajmującą się aktorstwem..."

Odnosząc się do wspomnień z dzieciństwa, Kareena powiedziała, że ​​towarzyszyła Karismie, która rozpoczęła swoją karierę w 1991 roku filmem 'Prem Qaidi', na plany filmowe i dorastała w tej branży.

"Jako dziecko towarzyszyłam Lolo (Karisma) na plany filmowe, więc widziałam jak rozwija się branża i odwrotnie. Nie mam nic oprócz najwyższych ukłonów dla branży", powiedziała Kareena, która przez 13 lat kariery zagrała w ponad 45 filmach, w tym takich hitach jak: Ajnabee, Aitraaz, Jab We Met i 3 Idiots.


źródło:[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

regały półkowe metalowe