PauliAnjaliFy - 2013-05-24 17:06:21

Reżyser YJHD Ayan Mukherjee piszący scenariusz dla swej kuzynki Kajol?

http://img842.imageshack.us/img842/4263/jpegtc.jpgJako, że data premiery "Yeh Jawaani Hai Deewani" zbliża się wielkimi krokami, młody, żywiołowy i utalentowany reżyser Ayan Mukherjee wydaje się być coraz bardziej swobodny i emanuje zaufaniem i pewnością w jego zachowaniu. Dlaczego by nie skoro jego nadchodzący film z całą pewnością będzie jednym z najbardziej odjazdowych filmów pierwszej połowy 2013 roku, o ile nie całego 2013 roku !

Podczas rozmowy z prasą, w trakcie promocji filmu wraz z Ranbirem i Deepiką, Ayan nie tylko poinformował media o filmie, pracy nad nim i gwiazdach, ujawnił również ciekawe informacje o jego znamienitej rodzinie, zawłaszcza swej kuzynce Kajol. zapytany o to czy chciałby współpracować z Kajol powiedział, że naprawdę chciałby napisać scenariusz do filmu, w którym by wystąpiła.

Gdy został zapytany o swoją kuzynkę i jej aktorskie zdolności Ayan odpowiedział: "Byłem piętnastolatkiem kiedy pierwszy raz zobaczyłem "Kuch Kuch Hota Hai" w kinie w Bombaju. Bardzo podobał mi się ten film. Kiedy wróciłem do domu wychwalałem go pod niebiosy. Jednak Kajol pozostała niewzruszona. Odsunęła od siebie wszelkie pochwały i pochlebstwa, mówiąc, że to po prostu nic wielkiego tylko obowiązek dobrego wykonania swej pracy, rodzina była jej priorytetem. Nawet dziś ona pracuje tak by to rodzina była na pierwszym miejscu."

Cóż, nie tylko mamy nadzieję, że "Yeh Jawaani Hai Deewani" Ayana osiągnie wielki sukces, ale również czekamy z niecierpliwością na jego projekty z Kajol czy i kiedy to się stanie ![Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
byPauliAnjaliFy

krzywin.polskie-szamba-betonowe.pl saller sypialnie na wymiar chorzów alimenty poznań fotowoltaika łódź