Svasti - 2013-06-05 11:13:12

http://www.pinkvilla.com/files/imagecache/NewsPreview/3_122.jpg
Ram Gopal Varma: Jiah była przygnębiona, bała się o swoją przyszłość

Ram Gopal Varma, który wypromował aktorkę Jiah Khan w filmie "Nishabd" z roku 2007 jest "wstrząśnięty i oszołomiony" wiadomościami o jej śmierci. Mówi, że aktorka była przygnębiona z powodu swojej kariery i bała się o swoją przyszłości, ponieważ nie miała żadnej pracy od ponad trzech lat.

"Ostatnim razem, gdy ją spotkałem, Jiah powiedziała mi, że każdy wokół niej sprawia, że czuje się jak nieudacznik."
Varma napisał na swojej stronie Twitter zaraz po usłyszeniu wiadomości, że 25latka popełniła samobójstwo w domu w Juhu około północy.

"Mimo tego, że była bardzo doceniona w' Nishabd 'i była częścią ogromnie udanych filmów jak 'Ghajini' i Housefull', nie miała żadnej pracy przez ostatnie trzy lata. Nie znam powodów co doprowadziło do tego czynu, ale Jiah była bardzo przygnębiona swoją karierą i bała się o swoją przyszłość" dodał.

Varma powiedziała, że nigdy nie widział debiutującej aktorki z większą ikrą i zdecydowaniem niż Jiah, gdy reżyserował film Nishabd.


Mama Jiah powiedziała, że aktorka miała zmiany nastroju, wini za to jej związek

Policja z Juhu we wtorek powiedziała, że aktorka Jiah Khan, którą znaleziono martwą w jej mieszkaniu w Juhu w poniedziałek wieczorem, próbowała popełnić samobójstwo kilka miesięcy wcześniejszy i miała częste zmiany nastroju.

"Poinformowano nas, że Jiiah przeprowadziła próbę samobójczą poprzez rozcięcie nadgarstka około ośmiu miesięcy temu. Prowadzimy śledztwo dalej."
- powiedziało źródło na posterunku policji w Juhu.

Policja również nagrała oświadczenie Sooraja - syna aktora Aditya Pancholi, ponieważ to właśnie z nim ostatnio rozmawiała aktorka.

Sooraj podobno powiedział im, że byli szczęśliwą parą z tylko drobnymi kłótniami przez ostatni rok, spotkali się w towarzyskim serwisie internetowym.

Matka aktorki - Rabea Khan powiedziała policji, że aktorka była w depresji przez ostatnie dwa miesiące prawdopodobnie z powodu swego związku z chłopakiem. Nie miała jakichkolwiek trudności finansowych. Nie złożyła bezpośrednich zarzutów przeciwko Soorajowi.- zacytowała policja słowa matki.


"Wstępny protokół z sekcji zwłok wyjawił, że umarła z powodu powieszenia się. Obecnie uznajemy jej śmierć za skutek nieszczęśliwego wypadku. Ostatni raz rozmawiała z Sooraj i mamy nagrane jego oświadczenie. Jeśli ktokolwiek jest winny tego, że naciskał ją do samobójstwa, wtedy otrzyma odpowiedni zarzut." -powiedział Vishwas Nangre-Patil, dodatkowy komisarz policji, zachodniego regionu.

Policja również odnotowała oświadczenie Adityi Pancholi jako, że matka Rabea Khan wyszła z nim i kilkoma przyjaciółmi na obiad, gdy Jiah umarła. Policja wzięła laptop Jiah i telefon komórkowy do analizy. Morderstwo zostało wykreślone z listy podejrzeń, ponieważ mieszkanie miało biometryczny zamek, który mógł być otwarty tylko przez Jiah albo jej matkę.

Matka Sooraj'a - Zarina Wahab powiedziała:

"Wiedziałam, że byli w stałym związku od minionego roku. Każdy związek niesie ze sobą wzloty i upadki, ale to nie usprawiedliwia nikogo, aby skończył swoje życie. Moje serce jest z Rabeą."
__________________________
źródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

niedrogie szamba betonowe