aishwarya_rai - 2013-06-05 18:30:56

Esha Deol w ciąży?

Pojawiła się plotka, że córka Hemy Malini i Dharmendry, aktorka Bollywood Esha Deol spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Przyczyną tej plotki było pojawienie się Eshy w luźnym sportowym ubraniu na imprezie. Widać było jej zaokrąglony brzuszek, a Esha wyglądała na zmęczoną i miała ze sobą butelkę wody mineralnej.

Esha z mężem Bharat'em Takhtani została zauważona na premierze nowego filmu Dharmendry „Yamla Pagla Deewana 2”. Aktorce oprócz męża towarzyszyła teściowa i matka Hema.
Esha, która ostatnio zagrała w produkcji matki pt. „Tell Me O Khuda” prawie zniknęła ze srebrnego ekranu, planuje teraz zostać producentem telewizyjnym.

Esha jest żoną biznesmena Bharata Takhtani od prawie roku. Pobrali się w świątyni w obecności najbliższych członków rodziny, następnie odbyło się huczne wesele.

31- letnia aktorka powiedziała, że małżeństwo nie zmieniło jej życia: „Wcześniej również razem spotykaliśmy się, także nie ma żadnych zmian. Po prostu rola męża i żony niesie za sobą więcej obowiązków” - powiedziała.
http://timesofindia.indiatimes.com/photo/20423575.cmsEsha Deol: nie jestem w ciąży


Ledwie wczoraj pojawiła się plotka o tym, że aktorka Esha Deol jest w ciąży, a już dziś aktorka zdementowała pogłoski wskazujące, że czeka na swoje pierwsze dziecko z mężem Bharat Takhtani.

Pogłoski, że 31letnia aktorka jest w ciąży zaczęły się, gdy spostrzeżono ją jak miała na sobie sukienkę zasłaniającą brzuch.

"To słodkie ze strony mediów, ale nie jestem w ciąży. Powiem światu, gdy się to zdarzy, ponieważ będzie to dla nas dumny moment."
Esha przesłała wiadomość na stronie Twitter.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

śrutowanie stal s355