aishwarya_rai - 2013-06-26 09:32:54

Gwiazdy Bollywood i ich mniej sławni partnerzy
Czy to w życiu osobistym, czy zawodowym, wszyscy są ciekawi co dzieje się u naszych bollywoodzkich celebrytów. Historie miłosne i śluby są tym co nas najbardziej interesuje. Choć znamy dużo celebrytów i ich tak samo sławnych partnerów, przyjrzyjmy się liście tych gwiazd, których drugie połówki zostają w cieniu.


Emraan Hashmi i Parveen Sahani 

Emraan Hashmi jest żonaty z Parveen Sahani od 2006 r. Podczas gdy Emraan jest jednym z najlepszych aktorów w Bollywood, jego żona woli być w cieniu. Para była sześć i pół roku narzeczeństwem, zanim się pobrali.

http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2013/06/Emran-khan.jpgMadhuri Dixit i Dr Shriram Nene

Największa diwa Bollywood Madhuri Dixit jest żoną Shriram Madhav Nene, znakomitego kardiochirurga. Dr Nene nie jest znaną twarzą w Bollywood, a jego tożsamość jest znana w Indiach głównie z powodu Madhuri.

http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2013/06/Madhuri1.jpg
Ayushmann Khurrana i Tahira

Czy wiecie że Ayushmann jest żonaty i ma dziecko? Jesteśmy pewni, iż złamaliśmy tym faktem wiele serc, ale to prawda. Ayushmann Khurrana i jego żona Tahira znają się od dzieciństwa i mają synka.

http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2013/06/ayushman-khurana1.jpgMadhavan i Sarita

R. Madhavan jest szczęśliwym mężczyzną. Ożenił się z Saritą, zanim jeszcze stał się gwiazdą.  Choć Sarita pracowała jako projektantka kostiumów w kilku filmach Madhavana, wiele osób nie wie o niej.

http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2013/06/Mahadevan.jpgJuhi Chawla i Jai Mehta

Juhi i Jai byli zawsze najlepszymi kumplami. Pobrali się w 1997 r. Juhi zawsze powtarzała: „Jesteśmy tylko przyjaciółmi”, zawsze ukrywała ich małżeństwo przed światem. Jai jest przemysłowcem. Para ma dwoje dzieci.

http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2013/06/Juhi.jpg


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

bollywood.pun.pl