aishwarya_rai - 2013-07-20 13:37:36

Priyanka Chopra: „Chcę być przykładem dla indyjskich piosenkarzy”

Aktorka Bollywood Priyanka Chopra, która próbuje swoich sił na międzynarodowej arenie, znana z dwóch hitów: „In My City” i „Exotic”, mówi iż ma nadzieję, że jej wej¶cie na ¶wiatow± scenę otworzy drogę dla innych indyjskich piosenkarzy.

„Mamy tak wiele talentów w Indiach, je¶li chodzi o muzykę czy głos, że mam nadzieję, że stworzę możliwo¶ć poznania (rynku międzynarodowego).. (i to) otworzy drogę  do pokazania się dla indyjskich artystów." - powiedziała 30 – latka na premierze „Exotic”

Priyanka jest bardzo podekscytowana swoimi osi±gnięciami w muzyce, ale nie chce zmieniać tego, że w filmach zawodowi ¶piewacy, ¶piewaj± za aktorów.

„W Indiach nasza kultura jest taka, że my aktorzy nie ¶piewamy w filmach, już tak jest i jest to bardzo udane. Wiele aktorów pałało się ¶piewaniem (...)... wielu ludzi próbowało, to niezła zabawa.” - mówi PC.

„(..) Nie powinni¶my wywierać presji na co¶, co realizuje się dobrze w filmach hind od długiego już czasu.” - dodaje aktorka.

Utwór „Exotic” wykonuje z Priyank± ¶wiatowa gwiazda Pitbull, ponadto w tym utworze aktorka ¶piewa kilka zdań w hindi.
http://1-ps.googleusercontent.com/x/www.wonderslist.com/i2.wp.com/www.wonderslist.com/wp-content/uploads/2012/11/Priyanka-Chopra1.jpg,qresize=400,P2C250.pagespeed.ce.eLJmzq4H28.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukryt± wiadomo¶ć]

bollywood.pun.pl