Shona - 2013-07-24 16:47:54

http://www.masala.com/images/tmp/full/priyankakrneafrnnew_full.jpg

Kareena Kapoor i Priyanka Chopra znowu się przyjaźnią?W ostatnim czasie byliśmy świadkami, jak wiele gwiazd pogodziło się po dawnych urazach. Salman i Shah Rukh, Shah Rukh i Arjun Rampal, Sanjay Dutt i Sanjay Gupta, teraz czas na dwie wiodące panie z Bollywood. Wydaje się, że Kareena Kapoor Khan i Priyanka Chopra zakopały już topór wojenny. Obie Panie poróżniło kilka spraw w przeszłości, w tym chodziło rzekomo o jednego mężczyznę - Shahida Kapoor.

W poniedziałek zarówno Bebo jak i  PC kręciły zdjęcia w tym samym studiu. Priyanka kręciła zdjęcia do jej filmu biograficznego o Mary Kom z kolei pani Khan była zajęta reklamą. Obie były świadome obecności drugiej strony; osoby obecne były nieco zaniepokojone tym, co się stanie, jeśli doszłoby do ich spotkania! (Przypomnijmy, że kiedyś aktorki były przyjaciółkami i spędzały czas ze swoimi połówkami- Shahidem i Harmanem, ale ich stosunki się pogorszyły.)

Późnym wieczorem, gdy Bebo zakończyła pracę na planie, udała się w stronę swojego samochodu, wtedy też zauważyła jak Priyanka zaparkowała tuż obok niej. Ku zaskoczeniu wszystkich, Bebo podeszła do Priyanki, powitała ją i przeprowadziła z nią dość długą rozmowę. W ostatnim miesiącu Bebo wraz z siostrą Karismą była też obecna na pogrzebie ojca Priyanki.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jaworzyna Śląska telefon Transport Polecam sprawdź sam Przejdź kliknij tutaj