Shona - 2013-07-26 19:22:41

Katrina Kaif zagra u boku Shahrukha w ‘Happy New Year’ ?http://www.planetradiocity.com/home/images/mr_news/SHARUKH-and-KATRINA-10302012173021.jpgZdjęcia do"Bang Bang" przesunięto z powodu operacji mózgu, którą przeszedł Hrithik Roshan, Katrina Kaif dostała więc angaż do ‘Happy New Year’ Farah Khan. Hrithik po operacji nie będzie w stanie pracować aż do listopada, dlatego też Kat, która ma zagrać z Hrithikiem w "Bang Bang" jest wolna w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Aktorka została ostatecznie wybrana przez Farah Khan do jej filmu "Happy New Year". W filmie Kat zagra u boku Shahrukha Khan.

Katrina i Shahrukh pracowali już razem w filmie Yasha Chopry "Jab Tak Hai Jaan", a ich ekranowa chemia była niezwykle lubiana. Reżyserka brała pod uwagę takie debiutantki jak Ankita Lokhande, Jennifer Winget czy Simran Kaur Mundi, które miałyby zastąpić Deepikę Padukone i Katrinę Kaif ze względu na ich zobowiązania wobec ustalonych terminów, jednak, jak tylko "Bang Bang" został odsunięty od prac, harmonogram Kat okazał się wolny przez najbliższe trzy miesiące.

Źródło informuje, "Reżyserka podczas castingu wybrała trzy interesujące ją panie, ale z powodu nagłej operacji mózgu Hrithika, sytuacja nieco się zmieniła i to Katrina dostała angaż do filmu. Ona jest całkowicie wola w ciągu najbliższych trzech miesięcy."

Ponadto, Shahrukh Khan chce grać u boku doświadczonej aktorki, podobno poinformował o tym samą Farah Khan. Źródło mówi: "Zdjęcia do filmu rozpoczną się już 5 września, a ponieważ od Katriny wymagają tylko 40 dni, może ona łatwo nakręcić film w przeciągu września i października."

Katrina pracuje obecnie na planie filmu "Dhoom 3", z czego są już niemal zakończone zdjęcia  do ważniejszej części. Obecnie jest ona na wakacjach ze swoim chłopakiem Ranbirem Kapoor w Sri Lance, oficjalnie podpisze film "Happy New Year" po powrocie do Bombaju.

Zarówno Farah jak i Katrina nie skomentowały jeszcze tych informacji.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

szafa strażacka