Łucjana - 2013-08-03 11:57:39

http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2013/07/harman-baweja-pic.jpg
Bipasha dementuje plotki o małżeństwie.


Bollywoodzka aktorka Bipasha Basu zdementowała plotki na temat planowania związku małżeńskiego z Harmen'em Baweja.
Według informacji, która od kilku dni obiegała świat Bollywood, Bipasha i Harman mieli zalegalizować swój rzekomy związek po tym jak uzyskali zgody obu rodzin.

Aktorka jednak zaprzecza podobnym plotkom, twierdząc, że Harman jest tylko dobrym przyjacielem, ale nie zamierza wychodzić za niego za mąż.

Plotki pojawiły się od momentu kiedy to Harman świętował z Bips jej urodziny w Goa. Podobno oboje zostali sfotografowani podczas intymnego uścisku w basenie, w którym byli obecni także przyjaciele aktorki. Kiedy oboje powrócili z Goa, dziennikarze zaraz nadali im miano pary.

Chociaż oboje nie mówią o swoich relacjach inaczej jako "przyjacielskie", to dowiedzieliśmy się, że poważnie podchodzą do łączącej ich zażyłości.
Pewien portal pisze, że:

"Bips jest pewna, że w końcu odnalazła Pana Właściwego."

Podobno mama Bipashy oraz jej siostra bardzo lubią Harmana i czują, że oboje z Bips stanowiliby idealną parę. Świetne relacje dzieli z Bipashą również siostra Harman'a. Dobre relacje między rodzinami stały się podstawą dzięki, której obie rodziny zgodziły się na zawarcie ewentualnego związku małżeńskiego tej pary.

Przypomnijmy, że Bipasha wcześniej doświadczyła bolesnego rozstania. Aktorka bardzo długo była w związku z bollywoodzkim przystojniakiem John'em Abraham'em, jednak aktor postanowił zakończyć wieloletni związek. Parę tworzyli przez 9-lat, a oficjalnym powodem rozpadu związku było niezdecydowanie w kwestii małżeństwa ze strony Johna. Bipasha pragnęła poślubić swojego chłopaka, ale John nie był gotowy na ten krok - w efekcie ich drogi się rozeszły.

Para rozstała się bez względu na to kto był winny rozpadowi. John rozwija karierę aktorską i umawia się z Priyą Runchal. Aktor ogłosił też, że ożeni się ze swoją dziewczyną kiedy ta tylko zdobędzie dyplom ukończenia studiów. John twierdzi, że z Priyą odnalazł spokój, zrozumienie i przestrzeń której tak bardzo potrzebował.

Harman Baweja podobnie jak Bips, również przeżył zawód miłosny. Wcześniej spotykał się z Priyanką Choprą, ale ich związek nie trwał zbyt długo.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

cięcie laserem testy penetracyjne