aishwarya_rai - 2013-08-03 18:56:52

SRK i Gauri wygrywają sondaż na najlepsze małżeństwo

Super gwiazda Shah Rukh Khan i jego żona Gauri Khan zwyciężyli w ankiecie jako najlepsze małżeństwo i najlepsi przyjaciele.

Z okazji Dnia Przyjaźni, które jest 4 sierpnia, portal Shaadi.com, przeprowadził ankietę on-line, aby dowiedzieć się które małżeństwa Bollywood są jednocześnie dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Shah Rukh-Gauri zdobyli aż 45,3 procent głosów.

Para pobrała się w 1991 r. i mają troje dzieci: córkę Suhanę oraz synów Aryana i Abrama.

Na drugim miejscu znaleźli się Madhuri Dixit i jej mąż Sriram Nene z 32,2 procentami głosów.

„Sondaż prezentuje wartość przyjaźni w związkach, w które mocno wierzymy. Są to jedne z najbardziej udanych związków w Bollywood, w których miłość i zrozumienie pomiędzy małżonkami czyni ich dobrymi przyjaciółmi" – powiedział Gourav Rakshit z  Shaadi.com.

„Wyniki sugerują że ludzie postrzegają gwiazdy, jako zwykłych ludzi ceniących wartości rodzinne” - dodaje.

Tymczasem aktor Ranbir Kapoor i jego matka Neetu Kapoor zostali ocenieni najwyżej w kategorii najlepszych przyjaciół w relacji matka-syn z 63,7 procentami głosów.

Aktorka Sonakshi Sinha i jej  ojciec Shatrughan Sinha wygrali ankietę  relacji ojciec-córka, z 38,9 procentami głosów.

Mega gwiazda Amitabh Bachchan i jego syn Abhishek otrzymali 53,8 procent głosów  jako najlepsi przyjaciele w relacji ojciec-syn.

Najlepsi przyjaciele w kategorii rodzeństwo wygrali Salman, Arbaaz i Sohail Khan z 69,6 procentami, a  Kareena Kapoor Khan i Karisma Kapoor otrzymały38,4 procent głosów.
http://www.bollywoodworld.com/wp-content/uploads/2013/07/Gauri-Khan-and-Shahrukh-Khan.jpg


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

bollywood.pun.pl