Svasti - 2013-08-06 09:35:29

Preity Zinta powraca z Saif Ali Khanem


Parę ostatnich lat nie było szczególnie pomyślne dla kariery Preity Zinty. Film Ishkq in Paris przeszedł bez echa na początku tego roku. Wcześniej gwiazda pojawiła się tylko w piosenkach w Rab Ne Bana Di Jodi (2008) i Main Aurr Mrs Khanna (2009). Jej ostatnie duże role były w 2008 roku, w filmie Heroes i Heaven on Earth.

Obecnie pogłoski mówią, że Preity zrobi swój comeback obok Saif Ali Khana. Dawniej pracowali razem w Kya Kehna! (2000), Kal Ho Naa Ho (2003) i Salaam Namaste (2005). Tym razem powrócą w niezatytułowanej jeszcze komedii romantycznej filmowców Raj Nidimoru i Krishna DK (którzy reżyserowali film Go Goa Gone). Film jest wyprodukowany przez Saif Illuminati Films, a w filmie zagra też Ileana D'Cruz.

"Preity gra rolę naprzeciwko Saifa. Chociaż nie współpracowali razem już od dłuższego czasu, nadal dzieli z nim dobre relacje. Tak więc kiedy Raj-DK rozmawiali z Saifem o Preity, on był więcej niż szczęśliwy z tego, że będzie ją miał w ekipie. Jest zadowolony z powodu tego, że będzie z nią jeszcze raz po ośmiu latach razem pracował."
mówi osoba dobrze poinformowana.

Kiedy skontaktowano się z Saifem, który jest w Los Angeles, USA, kręcąc film- potwierdził wiadomości, mówiąc:

"tak, to prawda, że Preity była tak uprzejma, że zgodziła się gościnny występ w naszym filmie."


"Preity zgodziła się nakręcić film Raj-DK wyłącznie pod warunkiem jej partnerstwa z Saifem."
mówi osoba dobrze poinformowana, dodając," Zagra również w filmie Bhaiyyaji Superhitt z Sunny Deolem. Nie śpieszy się z podpisywaniem kontraktów na wiele filmów."


http://img42.imageshack.us/img42/1766/j6ki.jpg__________
Źródło:[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://www.galanteria-skorzana.edu.pl