Shona - 2013-08-12 19:34:44

Manisha Koirala rozpocznie pracę od listopadaAktorka Manisha Koirala, która po udanej walce z rakiem, znalazła spokój i ulgę w jodze, najprawdopodobniej rozpocznie pracę nad kolejnym projektem już w listopadzie, wyjawił jej menedżer.

"Jest zajęta jogą i medytacją dla dobrego samopoczucia. Został sprowadzony dla niej guru z Nepalu. O ile jest sprawna fizycznie, to teraz chce być także sprawna mentalnie przed rozpoczęciem projektu. Swoją pracę rozpocznie nie wcześniej jak w listopadzie", powiedział menedżer aktorki - Subroto Ghosh.

Mówiąc o jej stanie zdrowia, powiedział: "Jest umówiona na wizytę kontrolną w szpitalu Kokilaben Dhirubhai Ambani Hospital, obecnie jej stan zdrowia jest bardzo dobry.  Wszystko z nią jest w porządku i jest wolna od raka."

Po spędzeniu ponad sześciu miesięcy w Nowym Jorku, gdzie aktorka poddała się leczeniu raka jajnika, Manisha powróciła do kraju w czerwcu.

Po powrocie, aktorka podobno została zalana ofertami od reżyserów.

Na potwierdzenie tego, Ghosh mówi: "Tak, było wiele ofert skierowanych w jej stronę, ale ona zacznie swoją pracę dopiero w listopadzie."

42 letnia Manisha w indyjskim przemyśle filmowym jest znana z filmów takich jak "Bombay", "1942: A Love Story" i "Dil Se".


http://www.mid-day.com/imagedata/2010/jun/manisha-koirala.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Dla klientów z miejscowości Białystok oficjalne źródło caprio przeprowadzki kraków