aishwarya_rai - 2013-08-16 18:18:30

Kiran Rao: „Aamir jest chętny do oddania narządów”


Kiran Rao, która podjęła się  oddać swoje narządy ujawnia, że jej mąż reżyser i aktor Aamir Khan jest także chętny do pójścia w jej ślady.
„Aamir również jest chętny oddać swoje narządy” - powiedziała Kiran dziennikarzom w obozie dawstwa narządów we wtorek. Towarzyszył jej dyrektor “Ship Of Theseus”Anand Gandhi.

Rao uważa że “Ship Of Theseus” rozprzestrzenia piękne przesłanie. Kiran wydała film w kraju, we współpracy z UTV Motion Pictures.

"Jeśli ktoś widział film (" Statek Tezeusza "), mam nadzieję, że na pewno jest przekonany, że jest to najpiękniejszą i najbardziej logiczną rzeczą do zrobienia," - powiedziała. 

Kiran, która wyreżyserowała "Dhobi Ghat", będzie teraz próbować, aby zachęcić członków wspólnoty filmowej, przyjaciół i rodzinę, aby przejść do dawstwa narządów.

"Każdego kogo spotkam, na pewno będę dyskutować z nim. Nie wiem, czy to będzie  łatwe mówić do wszystkich osobistości i stać się ambasadorem tego (dawstwo narządów).Cieszę się że spróbuję, ale na pewno chciałbym zachęcić przyjaciół , ludzi których znam i na pewno moją rodzinę do oddania swoich narządów, " - dodała.
http://english.globalgujaratnews.com/uploads/news/07_2013/1373636831_Kiran_Amir.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

nĂĄdrĹže na technologickĂŠ tekutiny sprzedaj wagner malowanie proszkowe zobacz więcej