Shona - 2013-08-19 12:29:48

Oficjalnie: Deepika zagra u boku SRK w 'Happy New Year'http://www.dailytimes.com.pk/images/2013/08/01/20130801_13.jpgDeepika Padukone i Shahrukh Khan wydali dwa wspólne filmy tj."Om Shanti Om" i "Chennai Express". Po ogromnym sukcesie "Chennai Express", zamieszanie wokół obsady do roli żeńskiej w nowym filmie Farah Khan - "Happy New Year", wzrosło jeszcze bardziej, a twórcy bardzo poważnie myśleli by to właśnie Deepikę obsadzić u boku Shah Rukh Khana po raz trzeci.

Początkowo Farah Khan widziała w tej roli nową twarz, zmieniła jednak zdanie i zdecydowała się zaangażować do filmu już doświadczoną  aktorkę. Głośno mówiło się o trzech nazwiskach: Katrinie Kaif, Priyance Chopra i aktorce telewizyjnej Anicie Lokhande ale teraz wydaje się, że wszystkie trzy zostały odrzucone i ostatecznie rola przypadła Deepice Padukone. Publiczność pokochała chemię między Shahrukhiem i Deepiką w "Chennai Express", mając na uwadze wybór publiczności, Farah ostatecznie wybrała Deepikę.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się już we wrześniu. Ten rok był świetny dla Deepiki, z jej udziałem wydano aż trzy hity filmowe: "Race 2", "Yeh Jawaani Hai Deewani" i teraz "Chennai Express".

Zarówno Farah Khan jak i Shahrukh Khan niewiele mówią na temat nowych wydarzeń. W filmie występują także Abhishek Bachchan i Boman Irani.

Także Ileana D'Cruz i Anushka Sharma były brane pod uwagę, ale w końcu to Deepika otrzymała główną rolę w filmie. Poinformowano też, że Kat odrzuciła film ze względu na zbyt napięty harmonogram podobnie jak Priyanka Chopra. Katrina Kaif jest zajęta zdjęciami do "Dhoom 3" i "Bang Bang", podczas gdy Priyanka pracuje nad filmem "Gunday", biograficznym filmem o Mary Kom oraz "Krrish 3".


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

bollywood.pun.pl