Shona - 2013-08-23 09:40:16

Nie Aishwarya, a Priyanka wystąpi w "Ram Leela" ?http://www.planetradiocity.com/home/images/mr_news/Aishwarya-Rai-Priyanka-Chopra-Heroine_62820111149291.jpgWreszcie ujawniono tajemnicę specjalnej piosenki z filmu "Ram Leela". Mówiło się już wcześniej, że Sanjay Leela Bhansali chce mieć specjalną piosenkę taneczną w swoim filmie. Do niej poszukiwał aktorki wśród licznych, czołowych bohaterek Bollywood. Chodziły pogłoski, że Aishwarya Rai może wykonać item number. Aishwarya była ulubioną bohaterką reżysera i on angażował ją w wielu swoich filmach. Teraz zostało ujawnione, że Aishwarya nie wykona dla niego item number, jednakż aktorka potwierdziła spotkanie z reżyserem i przyznała: "Spotkaliśmy się w tej sprawie. Proszę poczekać jednak na oficjalne oświadczenie, które wkrótce zostanie wydane."

Piosenkę wykona nie kto inny jak gorąca i seksowna Priyanka Chopra. Priyankę będzie można zobaczyć w tańcu z głównym aktorem filmu, Ranveerem Singh.

Filmowanie wspomnianego item number rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Zdjęcia odbędą się w Film City w Mumbaju. Projektantka Anju Modi zaprojektowała kostiumy dla głównej aktorki filmu - Deepiki Padukone. Anju zaprojektuje również kostiumy dla Priyanki do item number.

Źródło zbliżone do Priyanki mówi: "Bhansali spotkał się z Priyanką dwa miesiące temu, aby omówić szczegóły jej item number. Priyance spodobał się pomysł, ale były pewne obawy dotyczące terminów, gdyż aktorka jest obecnie zajęta kręceniem zdjęć jednocześnie do 'Gunday' i filmu o 'Mary Kom".

Wydaje się, że Priyanka wreszcie znalazła czas do tej piosenki.

Mówiąc o spotkaniu Aishwaryi i Sanjay Leela, źródło powiedziało: "Bhansali lubi poznawać wielu ludzi, zanim sfinalizuje kogokolwiek. Ale wygląda na to, że ma inne większe plany wobec Aishwaryi, może to być całkowicie inny film."

Przed Aishwaryą, także nazwisko Madhuri Dixit pojawiło się jako kandydatura do występu w filmie "Ram Leela".

Przed ogłoszeniem nazwiska aktorki, która została wybrana, Sanjay Leela Bhansali powiedział: "Wszystkie pogłoski dotyczące tego, kto miałby wykonać item number są kompletnie absurdalne i są dalekie od prawdy ... Mamy już sfinalizowane bardzo głośne nazwisko i niebawem zostanie to ogłoszone. Mam nadzieję, że to do końca rozwieje wszelkie plotki."

Również źródło zbliżone do Aishwaryi Rai, mówi: "W tej chwili Aaradhya (córka Aishwaryi i Abhisheka Bachchan) jest jedynym priorytetem aktorki. Tak, powoli przegląda kolejne scenariusze, niektóre z nich są bardzo dobre. Ale wiecie co? Jest "kuszona", po czym ponownie decyduje, że jeszcze nie jest na to czas. Ona nie chce przegapić żadnego momentu w życiu Aaradhyi."


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://cnnb.iq24.pl http://www.pk.media.pl