Svasti - 2013-08-25 20:29:10

Parineeti Chopra: Nie chciałam początkowo zostać aktorką


Parineeti Chopra mówi, że jej decyzja, aby zostać aktorką nie miała nic wspólnego z jej kuzynką, a zarazem aktorką Priyanką Choprą. Tak naprawdę, nie cierpiała zawodu aktora w pewnym okresie swego życia i myślała, że jest to praca dla osób nie używających swej inteligencji.

"Moja decyzja, aby zostać aktorką nie miała w ogóle nic wspólnego z nią (Priyanka). Chciałam być bankierem przez całe moje życie. Studiowałam i pracowałam w Anglii, potem miała miejsce recesja  i nikt nie mógł dostać pracy, więc przyjechałam na kilka miesięcy do Indii i planowałam wrócić po recesji, aby więcej studiować czy ubiegać się o stanowiska. Kiedyś nie cierpiałam aktorów i aktorstwa. Myślałam, że jest to praca dla osób nie używających swej inteligencji, ale potem zdałam sobie sprawę, że to nie prawda, i nie każdy potrafi zrobić to co aktorzy mogą zrobić przed kamerą, dlatego są bardzo poszukiwani. Chciałam więc tego spróbować. Zdarzyło się, że Maneesh (Sharma, reżyser) zdecydował się zatrudnić mnie do filmu Ladies vs Ricky Bahl (2011). Adi (Aditya Chopra, producent) zobaczył jedno przesłuchanie, o którym nawet nie wiedziałam, że jest to przesłuchanie, po czym też mnie zaakceptował. Tak to się wszystko potoczyło."

"Kiedy mam dylemat, wtedy szukam rady ze strony Priyanki, jednak dwojgiem ludzi, do których uciekam się jest Adi oraz Maneesh. Maneesh i ja jesteśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi. Naprawdę mnie rozumie i wie co jest dla mnie dobre. On jest powodem dla którego zostałam aktorką. Adi zna mnie jeszcze z okresu kiedy nie byłam aktorką i wie co jest dla mnie stosowne, także zasięgam od nich rady.”


Aktorka dwóch filmów mówi, że jest bardzo wybredna jeśli chodzi o produkcje.

"Jestem bardzo krytyczna. Wraz z filmami Ladies vs Ricky Bahl i Ishaqzaade wszystko dla mnie toczyło się bardzo dobrze, zdobyłam nagrody i uznanie. Nie chciałam podejmować żadnych pochopnych decyzji i wybrać film tylko po to, aby ładnie wyglądać lub współpracować z gwiazdą. Chcę kręcić filmy, które wymagają ode mnie pracy. Następne filmy: Shuddh Desi Romance, Hasee Toh Phasee, Kill Dil oraz film Habiba Faisal wybrałam dla pięknie zbudowanych ról."http://img24.imageshack.us/img24/6312/1wr7.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

https://lukow.szamba-betonowe.com http://ekostim.pl https://7days24hours.pl