Shona - 2013-09-01 19:25:40

Amitabh Bachchan i Rekha mogą razem pracować?Gwiazdy srebrnego ekranu Amitabh Bachchan i Rekha mogą wspólnie pracować w nadchodzącym filmie komediowym Anees Bazmee pt: "Welcome Back".

Producent Firoz Nadiadwala i reżyser Anees Bazmee prowadzą ponoć rozmowy z Bachchanem i Rekhą na temat sequelu przeboju z 2007 roku "Welcome". Big B miałby zagrać rolę RDX - odgrywaną przez nieżyjącego już aktora Feroz Khana w pierwszej części, a Rekha ma oferowaną rolę zamożnej, modnej damy.

"Bierzemy pod uwagę do roli Rekhę, która będzie w związku miłosnym między Naną i Anilem, ale jest za wcześnie, aby mówić o tym wszystkim, gdyż nic nie jest jeszcze ustalone i potwierdzone. Jako, że są jeszcze trzy-cztery aktorki do tej roli, wszystko zależy, od tego czy im się ona (rola) spodoba, czy też nie, są też kwestie terminów i pieniędzy", powiedział Bazmee.

Bazmee jeszcze nie spotkał się z Rekhą w tej sprawie. "Jestem wielkim fanem Rekhi. Chciałbym z nią pracować. Myślę, że z uwagi na to, że jest to film komediowy, Rekha spełni się w roli w filmie, gdyż ma wspaniałe poczucie humoru", powiedział.

Dawna, popularna para, ze względu na swoje relacje zarówno na ekranie jak i poza nim zawsze dostarczała smacznych kąsków dla mediów plotkarskich. Oboje zagrali w takich filmach w "Anjaane" (1976), "Muqaddar Ka Sikander" (1978), "Mr Natwarlal" (1979), "Suhaag" (1979), czy "Silsila" (1981).

Aktorzy Nana Patekar i Anil Kapoor ponownie wcielą się w swoje role w "Welcome Back", a John Abraham i Shruti Hassan są nowymi postaciami w filmie. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w ciągu miesiąca.


http://filmsplusmovies.com/wp-content/uploads/2012/10/Bachchan-Rekha.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://www.olimpiaforum.pl http://www.logonakubku.com.pl http://www.kwsnforum.com