Shona - 2013-09-03 11:28:36

Parineeti Chopra: 'Priyanka mnie inspiruje'http://www.bollywood3.com/wp-content/uploads/2013/08/Priyanka-and-Parineeti.jpgAktorka Parineeti Chopra mówi o swojej kuzynce, wszechstronnie utalentowanej Priyance Chopra, że jest ogromną inspiracja dla niej.

Po zdobyciu tytułu Miss Świata w 2000 roku, Priyanka odważyła się zagrać w kilku filmach, teraz jest wśród najlepszych aktorek Bollywood. Również wydała dwa single, które znalazły się na międzynarodowych listach przebojów - 'In My CIty' oraz 'Exotic'.

Parineeti, która dołączyła do przemysłu filmowego w 2011 roku z filmem "Ladies vs Ricky Bahl", wychwala swoją starszą kuzynkę.

"Priyanka jest dla mnie ogromną inspiracją", mówi Parineeti.

"Ona ma swego rodzaju niezwykłą energię... I nie sądzę, aby każdy piosenkarz musiał to mieć. Piosenkarze zawsze oczekują na ten jeden hit tak, żeby mogli iść we właściwym kierunku, a ona niemal od razu znalazła się w Hollywood. To chyba największy lans jaki kiedykolwiek miał miejsce. Jeśli dostanę taką okazję, nigdy nie powiem nie.", dodała.

Pełna energii aktorka mówi, że też skrywa marzenia o śpiewie.

"To jest moje marzenie, aby zostać playback singer. Jestem wyszkolona w śpiewie, więc pewnego dnia na pewno to zrobię", powiedziała.

Parineeti mówi również, że stara się czasem iść za sugestiami Priyanki.

"W naszej rodzinie, nikt nie mają pojęcia, co do wyboru scenariusza, więc jedyną osobą, od której mogę zasięgnąć rady jest Priyanka. Biorę  od niej wszelkie sugestie.", powiedziała 24-letnia aktorka.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

wynajmekoparke.pl