Shona - 2013-09-12 16:04:23

Salman Khan: 'Będę bił rekord Shah Rukh Khana z moim kolejnym filmem'http://timesofindia.indiatimes.com/photo/17679722.cmsNiedawno widzieliśmy ich w przyjaznym uścisku podczas iftaar party, ale Salman Khan jest nieco bojowo nastawiony, jeśli chodzi o ich rywalizację w box office i jak sam twierdzi prześcignie Shah Rukh Khana ze swoim następnym filmem. Salman przyznał, że film z udziałem SRK - 'Chennai Express' pobił wszelkie, możliwe rekordy kasowe ustalając wynik Rs. 225,67 crore, ale on nie jest tym zbytnio zaniepokojony.

"Przytuliłem Shah Rukha w czasie Ramadanu, ponieważ był to dla nas pobożny miesiąc i nie tylko ja byłem tym, który powinien kierować takie gesty w stronę znajomych, ale wszyscy powinni to zrobić. To jest zwykły ludzki odruch."

"Nie jestem wrogo nastawiony do niego i wiem, że jego film złamał wszystkie moje rekordy. Jeśli mam z tym jakiś problem, wówczas chcę pokonać osobę poprzez swoją pracę. Moja kolejne wydanie będzie odpowiedzią na wszystkie nowe rekordy, które miały dotąd miejsce w kasie, czy to Aamira 'Dhoom 3' lub nowy film Ranbira", powiedział Salman podczas konferencji prasowej nowego sezonu Bigg Boss 7.

Salman powraca jako gospodarz reality show na kanale Colors już po raz czwarty, a kiedy zapytany o to, czy zaprosiłby swojego przyjaciela z filmu 'Karan Arjun' był jak najbardziej za.

"Zaproszę Shah Rukha do mojego show. Jeśli chce przyjść i promować swój film, on jest jak najbardziej mile widziany", powiedział.

Zapytany, czy chciałby zrobić show podobne do Satyamev Jayate Aamira, Salman zażartował: "Jestem otwarty na wszystko. Jeśli Aamir nie chciałby dalej go prowadzić, wtedy mógłbym się przyłączyć do show. Nie tylko Satyamev Jayate, ale gdyby na przykład zaufany przyjaciel Bachchan uważał, że jest za stary na prowadzenie Kaun Banega Crorepati to też mogę to zrobić."

Aktor, który był w dobrym nastroju podczas konferencji prasowej powiedział, że jedyne pytanie, które go denerwuje, dotyczy ślubu.

"Nic nie dzieje się bez woli Boga. Kiedy spotkam odpowiednią dziewczynę na pewno wezmę ślub. Ludzie, którzy zadają mi takie pytania, uważam, że są po prostu głupi", powiedział.

źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jaworzyna Śląska telefon Transport https://uvaly.ibetonovejimky.cz rejestracja produktów biobójczych