aishwarya_rai - 2013-10-02 09:24:09

Deepika Padukone: „Ram Leela to nie był łatwy film”Już wkrótce na ekrany wejdzie film „Ram Leela” w reżyserii Sanjay Leela Bhansalego z Deepiką Padukone w roli głównej. Niektórzy co widzieli trailer są zaskoczeni artystycznym pięknem filmu.

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda pięknie, jednak Deepika Padukone mówi, że nie było łatwo zagrać w tym filmie i musiała naprawdę bardzo ciężko pracować.

„To nie było łatwe. Rola w filmie była bardzo wyczerpująca fizycznie i psychicznie, to był film trudny emocjonalnie” - podkreśla aktorka.

To pierwszy raz kiedy Deepika pracowała z Bhansalim, który w środowisku uchodzi za mistrza. O swoich doświadczeniach pracy z reżyserem Deepika mówi że jest to człowiek z wizją i chce żeby aktorzy przenieśli jego wizję na ekran.

„Faktem jest, że jest perfekcjonistą, nie przepuści niczego. Patrzy na rzeczy w określony sposób i chce żeby właśnie tak było. On ma wizję i wszyscy na nią pracują. ” - mówi Deepika.

Pojawiły się doniesienia, że aktorka wyszła ze łzami w oczach w ostatni dzień zdjęć. Deepika potwierdza doniesienia i mówi że to było bardzo trudne i pod koniec nie mogła kontrolować swoich emocji.

„To oczywiście była bardzo trudna podróż, ale też ekscytująca i pełna wyzwania, dość trudna. Wszystko to razem sprawiło, że na koniec puściły emocje” - mówi Deepika.

Film „Ram Leela” z Deepiką Padukone i Ranveerem Singh, czyli „Romeo i Julia” po Gujarati, będzie miała swoją premierę 16 listopada.


http://www.indya101.com/wallpapers/Movies/Ram_Leela/2013/9/16/tn1_Ram_Leela_2_jrmze_Indya101(dot)com.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

interpretacja snów http://www.forum.obud.pl https://forumbusiness.pl http://www.domki.darmowefora.pl