Shona - 2013-11-11 15:25:57

Zaaranżowane małżeństwo dla Shahida ?Shahid Kapoor nie ma zbyt wiele szczęścia w miłości. Jego ex dziewczyny jak Kareena Kapoor czy Vidya Balan są szczęśliwymi żonami, a Priyanka Chopra też pozytywnie patrzy w przyszłość. Choć wydawało się, że Priyanka i Shahid znowu są razem po tym jak niedawno widziano ich razem na imprezie, nic więcej z tego nie wyszło.

Wydaje się, że Pankaj Kapoor, ojciec Shahida jest zaniepokojony brakiem miłości w życiu syna i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Tabloid donosi, że Pankaj kilka razy udał się do Pendżabu, najwyraźniej w poszukiwaniu odpowiedniej dziewczyny dla Sashy! Przyjaciel rodziny z Pendżabu został zacytowany w jednej z wiodących gazet, która pisze: "Pankaj jest bardzo zaniepokojony. On pragnie znaleźć Shahidowi piękną, zwyczajną dziewczynę i chce by to wszystko załatwić w ciągu roku." Jednak Pankaj zaprzeczył wszystkiemu mówiąc, że odwiedzał Punjab z innych powodów!

Pytanie brzmi: czy młodzieńcze serce Shahida zadowoli zaaranżowane małżeństwo? Ten sam przyjaciel rodziny twierdzi, że jest to możliwe. "To może mu odpowiadać, ponieważ ufa ojcu bardziej niż komukolwiek innemu."

Cóż, pozostaje czekać nam co na to wszystko sam Shahid.


http://www.bollywoodjournal.com/wp-content/uploads/2013/02/Shahid-Kapoor.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://www.szubin.info http://www.forum.majsterkowicza.pl http://www.forum.gardenplanet.pl http://www.firmowy.com.pl http://www.emiasto.eu