aishwarya_rai - 2013-11-29 13:13:50

Shah Rukh Khan unika Priyanki Chopra?


Chociaż super gwiazda Bollywood Shah Rukh Khan jest uważany za oddanego i wiernego męża, o którym nigdy nie było żadnych doniesień dotyczących jego związków ze współpracowniczkami, to jego relacja z Priyanką Choprą wzbudziła wielkie poruszenie.

Relacje tych dwoje były tak bliskie, że poirytowały jego żonę Gauri i kumpla Karana Johara. Jednak nawet jeśli wierzyć tym pogłoskom to SRK i Priyanka zaprzestali już dawno jakichkolwiek kontaktów i dokładają wszelkich starań aby siebie unikać.

Portal Bollywoodlife.com podaje, że podczas ostatniej imprezy Hall of Fame Shah Rukh i Priyanka mieli perfekcyjnie zaplanowane  "wejście i wyjście". W rezultacie unikali siebie wzajemnie i starali się nie wpaść na siebie nawzajem. Podczas gdy Priyanka wyglądała przepięknie w czerwonej sukni, SRK wspaniale prezentował się w czarnym garniturze. Jednak zarówno SRK i Priyanka nie poczynili żadnych starań, aby się pozdrowić i porozmawiać.

To nie jest pierwszy raz, gdy gwiazdy Bollywood podczas imprez starają się uniknąć swoich rywali lub byłych partnerów. Shah Rukh na ślubie Imrana Khan unikał Salmana Khan. Nawet Aishwarya próbowała unikać swoich byłych Salmana i Viveka podczas różnych imprez.http://3.bp.blogspot.com/-dXAXUiJNQ0s/UPA-Yr3I0kI/AAAAAAAAFjc/yatLQQiWtmA/s400/4167199621.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

wyburzeniakrakow.pl wynajmekoparke.pl przeprowadzki kraków