Łucjana - 2013-12-19 12:35:49

http://img14.imageshack.us/img14/3295/rne4.png
Abhishek o Aishwaryi i ich powrocie filmowym.


Chyba tak jak każdy mąż, Abhishek Bachchan nie szczędzi pochwał swojej pięknej żonie, aktorce Aishwaryi Rai Bachchan. Aaradhya jest oczkiem w głowie rodziców, a Aishwarya jest znana z tego, że jest bardzo opiekuńczą i troskliwą matką. Czy jednak nie ma tam miejsca na naukę taty Abhishek'a ?

"Nie, jej mama jest wspaniała i dobrze ją wychowuje. Nie ma tam miejsca na moje nauki, bo Ash zdecydowanie jest super-mamą i radzi sobie ze wszystkim!" - mówi dumny mąż.

Chociaż w show-biznesie spekulowano wiele razy o powrocie Aishwaryi do aktorstwa, żadna z tych informacji nie została oficjalnie potwierdzona. Zapytaliśmy więc Abhishek'a o to czy tęskni za swoją żoną na ekranie.

"Kocham Aishwaryę również jako aktorkę. Jestem wielkim fanem jej gry aktorskiej, więc to oczywiste, że chciałbym zobaczyć ją na ekranie. Sądzę jednak, że Aishwarya powinna mieć swobodę w wyborze takiej roli, która jej zdaniem będzie najodpowiedniejsza. Jej wybory, cały proces rozpatrywania i odrzucania propozycji filmowych jest bardzo jasno sprecyzowany. Jestem pewien, że Aishwarya wie kiedy nadejdzie właściwy moment na jej powrót."

Co więc jest w Aishwaryi takiego, że tak kocha jej grę aktorską?

"Jej profesjonalizm jest niepodważalny, a jej zaangażowanie się w grę jest niewyobrażalne. Zawsze stara się być częścią swojej bohaterki. Od początku uwielbiałem z nią pracować, bo to po prostu czysta przyjemność być u jej boku." - odpowiada kochający mąż.

Ostatnio pojawiły się pogłoski jakoby Aishwarya i Abhishek mieli razem wrócić na ekrany z filmem Prahlad'a Kakkar'a. Abhishek mówi:

"Prahlad jest bardzo dobrym przyjacielem Aishwaryi i wie, że jest teraz zajęta reklamami. Prahlad ma scenariusz filmu i pragnie abyśmy w nim wystąpili, jednak ostateczna decyzja nie została podjęta - kiedy zobaczymy scenariusz podejmiemy decyzję. Póki co nie zapoznaliśmy się ze scenariuszem, więc nie mogę powiedzieć jaką decyzję podejmiemy ja i moja żona."

Nic więc jeszcze nie zostało ustalone, ale wszyscy spodziewamy się, że super-mama Aishwarya wróci do nas szybko na ekranach kin![Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Szamba betonowe Szczebrzeszyn więcej... http://www.technika-motoryzacyjna.pl kliknij strone ta strona