Svasti - 2013-12-24 10:52:32

Kareena zagra w filmie Shuddhi


Wszyscy czytaliśmy o plotkach w związku z Kareeną Kapoor, która rzekomo miała być zastąpiona przez Deepikę Padukone w Shuddhi, jednakże, producent Karan Johar szybko zdementował pogłoski mówiąc, że Kareena jest wciąż częścią Shuddhi. Kareena rozmawiała o tym zamieszaniu z HindustanTimes.

Chwaląc swoją koleżankę powiedziała:

"Deepika jest utalentowana i wykonuje dobrą robotę. Widziałam jej pracę. Jest dzielną aktorką, a to jest dobry znak, ponieważ lubię odważnych aktorów. Tak naprawdę nigdy nie żałowałam tego, że nie kręcę danego filmu. Deepika zasługuje całkowicie na sukces. Pracowała naprawdę ciężko, aby dostać się tu gdzie jest. Moja jedyna rada (dla niej) byłaby: 'Ciesz się każdym momentem' ponieważ tak powinno być."


Rozmawiając o zamieszaniu jakoby Deepika miała ją zastąpić w filmie Shuddi aktorka powiedziała, że Karan Johar zadzwonił do niej, gdy zaczęły się pogłoski. Nie przejmowała się plotkami, ale Karan nalegał, że sprostuje wszystko w serwisie twitter.  Kareena zgodziła się mówiąc: "Cokolwiek zechcesz."

Rozmawiając o powodach opóźnienia w projekcie, Bebo powiedziała, że odłożenie nastąpiło głównie z powodu choroby Hrithika. Powiedziała:
"Zdrowie Hrithika jest ważniejsze niż film ".http://www.bolegaindia.com/images/gossips/karina_deepika_0728_post_1311838844.jpg_________
źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

oryginalna strona jump start