Shona - 2013-12-25 20:54:04

Kareena Kapoor: "Boże Narodzenie to rodzinna tradycja"Kareena Kapoor Khan po prostu kocha Boże Narodzenie i obchodzi je co roku z wielkim zapałem. Aktorka, jej matka i siostra Karisma Kapoor, w przeszłości brały udział w pasterce w kościele św Andrzeja w Bandra.

"Święta Bożego Narodzenia zawsze były czymś wielkim w ich rodzinie, nawet dekorują razem choinkę w domu i mają wystawne przyjęcie 25 grudnia. W tym roku w domu Kapoor odbędzie się obiad, na którym pojawi się większość krewnych Kareeny wraz z kilkoma bliskimi przyjaciółmi", mówi źródło zbliżone do aktorki. "Jej mąż, Saif Ali Khan, również będzie częścią obchodów. Kareena kupuje również prezenty dla swojej siostrzenicy i siostrzeńca", dodaje źródło.

Matka Kareeny, Babita jest w połowie chrześcijanką. Jej babcia była brytyjską obywatelką, wyszła za mąż, za chłopaka pochodzącego z regionu Sindhi, dlatego więc rodzina uczęszcza na pasterkę od lat.

Kareena mówi: "Boże Narodzenie jest dla nas rodzinną tradycją, jak co roku będziemy je świętować z moją rodziną i przyjaciółmi. Czekam na tą datę każdego roku. Kościół Mount Mary, zawsze jest szczególny dla mnie i mojej rodziny."


http://sim04.in.com/9693492d4a3f147fb775c06a2bdd7511_ls.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

https://lom.ebetonovejimky.cz čerpacĂ­ jĂ­mky caprio sprawdź mój blog kalendarzyki