Łucjana - 2014-01-07 17:01:09

http://img839.imageshack.us/img839/2926/uv2n.jpg
Sussanne rozstaje się z Hrithik'iem dla innego mężczyzny?


Jeżeli zastanawiacie się dlaczego niedawno Arjun Rampal tak gwałtownie zaprzeczał pogłoskom, według których coś łączy go z Sussanne Roshan, to powód jest jeden: aktor chciał by prawda wyszła na jaw. To nie on jest odpowiedzialny za rozpad związku małżeńskiego państwa Roshan.

Nie ma również prawdy w informacjach, że Arjun i jego żona Mehr'a zdystansowali się do Sussanne. W rzeczywistości ta trójka świetnie się bawiła w Dubaju, gdzie uczcili nadchodzący Nowy Rok. Przyjaciółka żony aktora, która nie chciała by jej nazwisko zostało ujawnione mówi:

"W rzeczywistości Mehr jest bliską przyjaciółką Sussanne i wspiera ją w podjętej decyzji o rozwodzie."

Jednak w plotkach jest ziarenko prawdy. Podobno Sussanne zakochała się w mężczyźnie, ale wiemy, że nie jest nim Arjun Rampal. Nasza Informatorka mówi, że mężczyzna w którym pani Roshan znalazła wsparcie również jest aktorem i nie chce się ujawniać, ponieważ ... jest żonaty!

Niedawno Sussanne wypowiedziała się na temat rozpadu związku z Hrithik'iem:

"Każda rodzina przechodzi wzloty i upadki, ale jestem zadowolona, że moje przyjaciółki są tu ze mną. Wciąż wierzę w miłość i mam przeczucie, że wiele szczęśliwych chwil czeka mnie w przyszłości. Trzeba iść do przodu, a nie stać w miejscu."
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Kupię puszkę narzędziową do [DKW NZ] BetonovĂŠ JĂ­mky Kladno odkryj więcej caprio następna strona