Chunni - 2014-01-07 21:39:27

http://img849.imageshack.us/img849/4841/f0ar.jpg

Shoojit Sircar podarował Johnowi film o piłceSą przyjaciółmi od lat. Dlatego, gdy John Abraham poślubił swoją dziewczynę, Priyę Runchal, po trzech latach na prywatnej ceremonii w LA, dla Shoojit'a Sircar'a było oczywistym, by usiąść i zaplanować prezent ślubny.

Lecz zdaje się, że reżyser 'Madras Cafe' dostarczył prezent pod drzwi Johna, zanim ślub miał miejsce. To nic innego jak scenariusz filmowy, powiedział Shoojit.

Kolejny film Shoojita z udziałem Johna bazuje na zwycięstwie Mohun Bagan (drużyna piłkarska) przeciwko East Yorkshire Regiment (pułk piechoty armii brytyjskiej) 29 lipca 1911, gdy kraj był pod panowaniem Brytyjczyków. Był to pierwszy zespół, który wygrał IFA Shield (coroczny turniej piłkarski). Mohun Bagan zapisał się na kartach historii. Znanym faktem jest także to, że zawodnicy Mohun Bagan, odziani w dhoti (tradycyjny strój męski), grali boso, podczas gdy brytyjscy zawodnicy nosili buty i szorty. Wsparcie infrastrukturalne(?)* oraz uprzedzenia typowe dla białych władców.


"Mimo, że John nie chciał wyjawiać swoich planów ślubnych, wiedziałem że coś takiego miało się wydarzyć, więc wręczyłem mu scenariusz z wyprzedzeniem. I tak, spodobał mu się. Zwycięstwo Mohun Bagan to niesamowita historia, to prawdziwy 'Lagaan'."


Scenariusz napisany jest przez Soumik'a Sen, który debiutował w bollywood filmem 'Gulaab Gang', w którym wystąpiły Madhuri Dixit i Johi Chawla. Mimo, że Soumik'a i Shoojit'a w bollywood łączy bengalskie pochodzenie, to z Johnem jest to coś więcej niż tylko kino, nowi reżyser. "Oboje kochamy piłkę.  Tak naprawdę, gy nie kręcimy, sami angażujemy się w grę. A od kiedy prezent Johna miał być czymś wyjątkowym, zaplanowałem właśnie to", powiedział dodając: "teraz, idę zapytać Johna o uroczystą ucztę. Nie oszczędzę mu tego".

Film jest obecnie na etapie przed-produkcji i Shoojit przyznaje, że potrzeba dużo roboty by zobrazować film jak przystało. Tymczasem film zdobył uznanie w Bengalu jako historyczne wydarzenie na taśmie filmowej. Nazwany 'Egaro' film, zdobył uznanie krytyków mimo, że powstał przy niskim budżecie i z garstką młodych aktorów. "Nie widziałem 'Egaro'", zdradził nam Shoojit. Zdjęcia do filmu, produkcji Johna Abrahama i Ronni'ego Lahiri rozpoczną się w przyszłym roku. Film będzie kręcony w Bengalu. Kto powiedział że Kalkuta nie jest częścią  uroczystości ślubnych Johna?
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]źródło
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


tekst, a także więcej Znajduje się także na tej stronie

Zaczynamy przygodę! - Serwer MTA