Chunni - 2014-01-23 20:25:51

https://imagizer.imageshack.us/v2/175x158q90/836/k7p3.jpg

John bez bohaterki u boku?

Bollywoodzki przystojniak John Abraham, nie będzie miał u boku głównej bohaterki w jego następnym projekcie 'Rocky Handsome'. Ale to nie dlatego, że jego postać kocha tylko siebie.

Filmowiec Nishikant Kamat poinformował: "oprócz Johna Abrahama mamy inną kluczową postać, mężczyzna , towarzysz postaci Johna. I oni (John i "ten drugi", przyp. tłum.) są w bliskiej relacji. Ale nie ma głównej roli kobiecej, nawet w piosenkach. Mam w filmie trzy piosenki, ale są one tylko tłem".

Nie żeby Nishikant czuł się nieswojo z piosenkami. "Do niedawna nie miałem, żadnych śpiewanych piosenek w moich poprzednich filmach, aż do filmu Marathi 'Lai Bhaari', którego producentem jest Ritesh Deshmukh. On zagrał także rolę główną. Chociaż nie jest to komedia,jest  to lżejszy film niż moje poprzednie 'Mumbai Meri Jaan', 'Force' czy mój pierwszy film, 'Dombivali Fast', który był w Marathi".

Nishikant Kamat czuje, że urok, piosenki i obsada, w tym główna rola żeńska nie musi być podyktowane przez box-office (ranking popularności). "Nie rozumiem liczb. Wiem, że statystyki box-office są ważne i że 'Rocky Handsome' to mój najdroższy do tej pory film, ale nie mogę martwić się za każdym razem, gdy piszę scenariusz."

John Abraham jest częścią rosnącej grupy bohaterów-bez bohaterek w Bollywood. Ten trend zaczął się w 1973 r., gdy Dharmendra wystąpił solo w filmie Nasira Hussain'a pt. 'Yaadon Ki Baaraat'. Niedawno w filmie Vijay'a Krishna'y Acharya 'Dhoom 3' Abhishek Bachchan nie miał bohaterki u boku.

Nishikant Kamat czuje, że główna rola kobieca jest zbędna w filmie akcji, chyba że jest ważna dla akcji.

Wyjaśnia: "nie żeby w 'Rocky Handsome' brakowało treści emocjonalnych przez brak roli kobiecej. Będzie silny konflikt emocjonalny między Johnem, a drugim męskim bohaterem".

Nishikant Kamat dodaje także, że John jest bardzo zadowolony z bycia bohaterem-bez bohaterki w 'Rocky Handsome'.

Reżyser mówi: "John Abraham w ostatnich czasach wydoroślał nie do poznania. Jest gotów podjąć ryzyko jako producent i aktor. Zeszłoroczny 'Madras Cafe' to udowodnił. Naprawdę lubię Johna w 'Madras Cafe'".

źródło
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


tekst, a także więcej Znajduje się także na tej stronie

bollywood.pun.pl hodowla psów rasowych hotelzamek.com.pl noclegi w Kopalinie