aishwarya_rai - 2014-01-24 13:45:38

Kareena Kapoor: „Nie otwieramy z Karismą wytwórni filmowej”Pojawiły się pogłoski, że dwie siostry Kapoor: Kareena i Karisma uruchamiają własną wytwórnię filmową. Kareena zdementowała te plotki mówiąc, że jest ona zajęta swoimi bieżącymi projektami i nie interesuje ją produkcja filmów.

”To nie prawda, nie planujemy z Karismą otwierać domu produkcyjnego. Obie jesteśmy zajęte własną pracą. Nawet o tym nie myślałyśmy. Jestem tak zajęta moim aktorstwem, że nie mogłabym zajmować się produkcją. Ponadto nie jestem zainteresowana pracą producenta” - powiedziała Kareena.

Źródło zbliżone do aktorek podaje, że obie mają napięty harmonogram. Kareena ma cztery nowe przedsięwzięcia. W 2014 r. ma rozpocząć zdjęcia do: Singham 2, Shuddhi , Bombay Samurai i Badtameez Dil. Karisma natomiast zajęta jest dwójką dzieci. Także to mało prawdopodobne aby siostry chciały otworzyć wytwórnię.
Kareena ma już w posiadaniu dom produkcyjny o nazwie Illuminati Films, należący do jej męża Saif Ali Khana.


http://www.bolegaindia.com/images/gossips/karishma_kareena0921_post_1316605995.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

https://moj-biznes.pl