Svasti - 2014-02-04 13:25:46

Deepika Padukone nie żałuje tego, że nie wystąpi w filmie "Szybcy i Wściekli 7"


Deepika Padukone, która nie była w stanie wystąpić w swoim hollywoodzkim debiucie w filmie pt. Szybki i Wściekli 7 nie ma żalu, a przy tym dodaje, że czuje się komfortowo nawet jeśli zagra niewielką rolę w hollywoodzkich filmach.

Rola w "Szybcy i Wściekli 7" została jej zaoferowana podczas, gdy kręciła film Sanjay Leela Bhansali'ego pt. Ram Leela gdzie gra z Ranveer'em Singh. Deepika nie przyjęła oferty ponieważ nie miała wolnych terminów.

Deepika Padukone powiedziała:

"Nie żałuję tego. Pracowałam tu nad Ram Leela, nie mogłam zostawić pracy w połowie, zobowiązałam się pierwsze do tego. Patrząc na reakcje jakie otrzymał film 'Ram Leela', czuję się dobrze, ponieważ moja ciężka praca opłaciła się."


Deepika nie sądzi, że są 'małe' albo 'duże' role i jest chętna do pracowania w hollywoodzkim filmie w przyszłości pod warunkiem że będzie mieć treściwą rolę.

Dodaje:

"Dobry aktor umie ukazać swoją obecność nawet w krótkim czasie (filmowym)."http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ae/Deepika_Padukone.jpg/260px-Deepika_Padukone.jpg


________________________
źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Szamba betonowe Nowa Sól jednokomorowe dwu