Shona - 2014-02-05 12:24:55

Aishwarya szykuje przyjęcie dla Abhisheka z okazji jego urodzinAbhishek Bchchan 5 lutego obchodzi swoje 38 urodziny, z tej okazji Aishwarya szykuje niespodziankę dla męża. Aktorka organizuje urodzinowe przyjęcie niespodziankę dla swojego męża z udziałem wszystkich jego bliskich przyjaciół, w tym: Shah Rukh Khana, Rakeysha Mehra, Rohana Sippy, Apoorvy Lakhia, Sikandara Kher, Bipashy Basu i Preity Zinta.

Przyjaciel Abhisheka, mówi: "Wszyscy potajemnie zostaliśmy poinformowany przez Ash o przyjęciu urodzinowym. Nie możemy nawet rozmawiać ze sobą wśród swoich znajomych o tym. Więc nie wiem też, kto jeszcze pojawi się na przyjęciu."

Abhishek mówi: "38 lat nie różni się niczym od 37 lub 36. Nadal kręcę zdjęcia przez cały dzień, a potem wracam do swojej rodziny. Czuję ten sam niepokój i ekscytację, kiedy stoję przed kamerą co w swoje 23 urodziny kręcąc film dla JP Dutta. Urodziny zawsze są dla nas sprawą rodzinną i mam nadzieję, że tak samo będzie i w tym roku. Nie ma nic innego na świecie, czego mógłbym chcieć więcej. Każdy dzień, który możemy spędzić razem jest jak urodzinowa uczta."

Nie mogło zabraknąć również pytania oto, kiedy zobaczymy tę piękną parę razem na ekranie.

"Bardzo szybko, mam nadzieję. Bardzo lubię z Nią pracować. Otrzymaliśmy wiele maili od fanów z prośbą, abyśmy znowu zagrali razem na ekranie. Bylibyśmy więcej niż zadowoleni z tego powodu", mówi Abhishek.http://i.bollywoodmantra.com/news/2013/10/03/92ba8d25-e402-4f71-8f33-1bd9da90678bHiRes.JPGźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://www.alteregro.pl http://mazowieckie-ogloszenia.pl http://www.polishparquet.pl http://www.najpewniej.pl