Shona - 2014-02-28 16:27:34

SRK i Kajol w remake'u ‘Dilwale Dulhaniya Lejayenge’ ?Kultowa już romantyczna para Kajol i Shahrukh Khan zagra w remake'u przeboju "Dilwale Dulhaniya Lejayenge". Film ma zostać wyreżyserowany przez Adityę Chopra. Aditya jest chętny, by zrobić remake romantycznej sagi YRF ale to, co brzmi nieco przygnębiająco to to, że Kajol i Shahrukh nie będą widoczni w pełnej długości filmu. Zagrają jedynie krótka scenę.

Źródło poinformowało: "Shah Rukh Khan i Kajol (którzy zagrali w oryginale) będą widoczni w niewielkich rolach, ale nie będą wspólnie dzielić miejsca na ekranie".

Mówi się, że Aditya poszukiwał debiutantów do remake'u DDLJ. Do ról Raja i Simran rzekomo obsadził Farhana Khan i Mahikę Sharma. W przeciwieństwie do oryginału, nowa wersja będzie kręcona w Alpach szwajcarskich, a niektóre romantyczne sceny będą rozgrywać się na tle Malezji.

Źródło dodaje: "Twórcy planują nakręcić jeden z utworów w Malezji".

Oprócz głównych bohaterów, w filmie zobaczymy też Bomana Irani i Paresha Rawal, którzy zastąpią kolejno Anupama Kher  i Amrisha Puri. Remake ma być wstępnie zatytułowany "Dulhaniya Chali Dilwale Ke Sath".

"Tytuł roboczy filmu to Dulhaniya Chali Dilwale Ke Sath i Adi Chopra wyreżyseruje go. Nazwa może ulec zmianie, w zależności od tekstu do piosenki tytułowej", mówi źródło.

Źródło związane z projektem mówi też, że możliwa jest pewna zmiana w historii, by odpowiadała obecnej publiczność.

Jednak Rafique Gangjee, rzecznik domu produkcyjnego Chopry, zaprzeczył tym wiadomościom.http://media2.intoday.in/indiatoday/images/stories/ddlj_story_350_022814025507.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

https://tarnogrod.zbiorniki-betonowe360.pl https://kraovsky-chlmec.ibetonove-zumpy.sk