Shona - 2014-02-28 17:01:02

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4b/Deepika_Padukone_at_Ram-Leela_screening.jpg/260px-Deepika_Padukone_at_Ram-Leela_screening.jpg

Po 'Aarakshan', Deepika Padukone ponownie zagra z AmitabhemTo było w 2011 roku, kiedy Deepika Padukone zagrała córkę Amitabha Bachchan w filmie Prakasha Jha - "Aarakshan". Z biegiem lat, Deepika udowodniła, że ma coś więcej niż tylko ładną buzię. Rok 2013 pokazał jak wyłania się najbardziej obiecująca gwiazda Bollywood, aktorka zagrała w czterech filmach, przekraczających sumę Rs100-crore.

Po tym wszystkim to naturalne, że pojawiało się coraz więcej plotek o jej następnym filmie. Spekulowano, że Deepika ma zagrać z Salmanem Khan w ‘Bade Bhaiyya’, później pojawiły się doniesienia, że ma zastąpić Kareenę w filmie Karana Johar - 'Shuddhi', mówiło się również o następnym filmie Aamira Khan. Jednakże pierwszy film w tym roku, jaki aktorka może podpisać wcale nie musi to być któryś z powyższych.

Według doniesień, Shoojit Sircar ma obsadzić Deepikę do swojego następnego filmu, zatytułowanego "Piku", z udziałem właśnie Amitabha Bachchan i Irfana Khan.

"Deepika poznała scenariusz i jest pod jego wrażeniem. Mimo, że jeszcze nie wydała zgody co do filmu najprawdopodobniej zrobi to", mówi źródło bliskie aktorki.

Źródło dodaje również, że "Rola oferowana Deepice jest bardzo silna, przekonywująca, a to jest to, czego Ona chce się podjąć na tym etapie swojej kariery."

Mówi się, że film Shoojita Sircar opiera się na historii ojca i córki.

Deepika nie był dostępna dla komentarza, natomiast Sircar miał powiedzieć niezobowiązująco: "Nic nie jest jeszcze potwierdzone. W tej chwili, cała moja uwaga koncentruje się na omówieniu scenariusza z panem Bachchan. Po tym, podejmę kolejny krok (sfinalizowania aktorki). W tej chwili mogę tylko potwierdzić, że pan Bachchan i Irfan są częścią mojego filmu."

Deepika jest córką mistrza w badmintona Prakasha Padukone. Urodziła się w Kopenhadze, ale wychowała się w Bangalore. Jako nastolatka grała w badmintona na poziomie krajowym, ale wkrótce rzuciła sport na rzecz modelki. Bardzo szybko, otrzymała oferty filmowe i zadebiutowała w 2006 roku w filmie kannada -"Aishwarya". Potem aktorka była widziana w podwójnej role w swoim pierwszym filmie Bollywood z 2007 roku "Om Shanti Om" i zdobyła nagrodę Filmfare dla najlepszej debiutującej aktorki.

Jako modelka, zadebiutowała na Lakme Fashion Week u projektanta Suneet Varma w 2005 r. i zdobyła nagrodę "Modelki Roku" podczas Fashion Awards Kingfisher.

Poza tym Deepika nadal gra w filmach, uczestniczy w licznych pokazach oraz pisze felietony do indyjskiego dziennika, aktorka jest też jest wybitną, etatową gwiazdą dla prestiżowych marek i produktów.źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

https://mirsk.szamba-betonowe360.pl upominki z alkoholem wywiady z artystami regał na pojemniki warsztatowe tlenoterapia hiperbaryczna