Shona - 2014-03-05 13:51:56

Sonam gwiazdą u boku Salmana w 'Bade Bhaiya'Jakiś czas temu w nagłówkach gazet, pojawiały się informacje, że Salmana Khan wkrótce zobaczymy w następnym filmie Sooraja Barjatyi zatytułowanego "Bade Bhaiya". Cóż, po tym jak Khan został zaangażowany do filmu, szerzyły się spekulacje o tym, kto zagra główną rolę kobiecą naprzeciwko Salmana. Teraz po miesiącach różnych pogłosek, dowiadujemy się, że to Sonam Kapoor została sfinalizowana do tego projektu.

Potwierdzając swój udział w filmie, Sonam stwierdziła, że nie była w kontakcie z twórcami filmu w ciągu ostatnich czterech miesięcy, aż w końcu udało się wypracować drobne szczegóły do filmu. Co do harmonogramu zdjęć, Sonam powiedziała, że rozpoczęcie pracy nad filmem ma rozpocząć się dokładnie wtedy, kiedy zakończy swoje aktualne projekty.

Kiedy obsada do filmu ostatecznie została sfinalizowana, wreszcie będzie można myśleć o produkcji. Co ciekawe, jak dowiedziało się źródło Sonam w 'Bade Bhaiya' zagra skromną, zwyczajną dziewczynę.http://media2.intoday.in/indiatoday/images/stories/sonam-collage_350_021014050548.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Grybów oraz okolic Sprawdź naszą ofertę Największy Wybór w Kraju czytaj więcej obszerne opracowanie usługi pogrzebpwe warszawa