Svasti - 2014-03-11 13:41:21

Deepika Padukone: Dużo płakałam po zerwaniu z RanbiremDelhi: Bollywoodzka diwa Deepika Padukone podczas India Today Conclave 2014 opowiedziała o swym byłym chłopaku Ranbirze Kapoor. Gwiazda brała udział w dyskusji. Temat rozmów: 'Blockbuster Express: dlaczego heroiny są nowymi herosami.'

Kiedy została zapytana o to, czy ma jakieś plany dotyczące wrócenia do swojego byłego, powiedziała:

"To nie jest tym czymś co kiedykolwiek nie przyszło mi do głowy, ale obydwoje posunęliśmy się do przodu. To sprawiło, że oboje jesteśmy lepszymi osobami, sprawiło, że zdaję sobie sprawę, że nie powinnam być tak przywiązana do jednej rzeczy albo osoby - po rozpadzie związku zrozumiałam fakt, że muszę pozbierać się po upadku, ale stałam się lepszą osobą i dziękuję mu za to."


Deepika dała inną interesującą odpowiedź kiedy została zapytana jakby zareagowała jeśliby zobaczyła swojego chłopaka w łóżku z rywalką.

"No nie! Nie mogę przechodzić przez to jeszcze raz "
- odpowiedziała.

Deepika również rozmawiała o swoim obecnym statusie związku z rzekomym chłopakiem Ranveerem Singhem, powiedziała:

"Jestem na etapie kiedy nie chcę śpieszyć się z czymkolwiek. Młoda dziewczyna powinna mieć alternatywę poznania osoby i bycia pewną osoby, z którą spotyka się. Rozumiem badawcze spojrzenie ludzi chcących dowiedzieć się czegoś o nas. "


http://s.wsj.net/public/resources/images/OB-XQ762_ifront_DV_20130530074601.jpgZdjęcia z India Today Conclave 2014


_________________
źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

auto gaz proszowice spływy kajakowe dębki tanie fajerwerki szafy przesuwne świętochłowice Jurata wakacje