Shona - 2014-04-24 17:17:54

Sidharth i Anushka w adaptacji 'Priceless' Karana JoharWedług najnowszych doniesień, Anushka Sharma zagra u boku Siddhartha Malhotry w następnym filmie Karana Johar w reżyserii Tarun Mansukhani. Film jest wspólną produkcją Karana Johar i Siddhartha Roy Kapur; film ma być adaptacją francuskiego filmu "Priceless", który został wyreżyserowany przez Pierre Salvadori.

Jak donosi Hindustan Times: "Filmowiec Karan Johar dołączył do międzynarodowego studia pod kierownictwem Siddhartha Roy Kapur. To projekt na ogromną skalę. On (Karan) dołącza do zespołu jako koproducent".

Alia Bhatt była również brana pod uwagę do roli, ale prawdopodobnie rola ta przypadła Anushce.

"Cały zespół chce rozpocząć pracę z Siddharthem i Anushką, zwłaszcza, że jak sami uważają, taki duet wniósłby do filmu świeży i młody klimat. Chociaż oboje zgodzili się zagrać w filmie, w zasadzie nie podpisali jeszcze żadnych dokumentów", dodaje źródło.

Anushka Sharma czeka na premierę filmu Anuraga Kashyap - "Bombay Velvet", która ma mieć miejsce 28 listopada. Aktorka w filmie gra razem z Ranbirem Kapoor. Anushka jest również zajęta swoją debiutancką produkcją NH10.

Tymczasem Sidhartha będzie można zobaczyć w "Ek Villain" u boku Shraddhy Kapoor.

‘Priceless’ to francuski film z 2006 roku w reżyserii Pierre Salvadori, z udziałem Audrey Tautou i Gada Elmaleh w rolach głównych. Fabyła filmu obraca się wokół pieniędzy, pożądania i miłości.http://www.bollywoodmantra.com/news-picture/14520.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

agencja fotograficzna