Svasti - 2014-05-03 20:19:49

Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie 


Kangana Ranaut zareagowała na niedawne komentarze Sonam Kapoor w Koffee with Karan.

Kapoor spowodowała kontrowersję po tym jak zasugerowała, że nieatrakcyjni ludzie są uznawani za lepszych aktorów.

Sonam Kapoor powiedziała Joharowi: "jeśli nie wyglądasz dobrze, myślą, że jesteś dobrym aktorem. Tylko dlatego, że wyglądasz zwyczajnie i rozmawiasz głośno nie oznacza tego, że jesteś dobrym aktorem. "

Urażona przez jej komentarze Kangana Ranaut powiedziała:

"Sonam stwierdziła, że ludzie, którzy dobrze grają są brzydcy, tak słyszałam. Także czy zdobyłam koronę najbrzydszej osoby? Po oglądnięciu filmu pt. Queen ludzie mówili mi, że zagrałam naprawdę dobrze. Według Sonam obecnie jestem najbrzydszą aktorką w Bollywoodzie. Akceptuję to z całą moją wdzięcznością i pokorą. "


"Myślę, że Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie. Aktorzy nie są modelami. To inna metoda przekazywać ekspresje i uczucia, to nie nie ma nic wspólnego z wyglądem"
dodała.

Aktorka filmu Rewolwer Rani powiedziała, że większy nacisk powinien być położony na występ niż na wygląd, gdy są przydzielane role.

"Nie urządzamy porządnego castingu w naszym kraju. Najwyższy czas byśmy pozbyli się tej brygady mężczyzn z sześciopakami i efektownie wyglądających ludzi. Powinniśmy w filmach pokazywać rzeczywistych ludzi, ponieważ historie, które pokazujemy na ekranie są o rzeczywistych ludziach. W ten sposób kino będzie prawdziwe i szczere. Opowiadanie historii musi być uczciwe. "

"Jeżeli w naszym kinie nie jest  dziś dobrze, ludzie tacy jak Sonam powinni ponieść za to odpowiedzialność. Są ludzie, którzy nie pasują do tego modnego rodzaju przestrzeni (w kinie), ale  mają pełne prawo do bycia aktorem.
" dodała.

Co na to Sonam?

Powiedziała:

"zdałam sobie sprawę, że wiele osób mówi  o mnie wiele rzeczy w tym samym show. W każdym show ktoś coś o mnie powiedział, ale ponieważ podążam za duchem odcinka serii, nigdy na nic nie reaguję, nie wypowiadam się, nie robię z tego wielkiego problemu i oczekuję, że ludzie zrobią to samo. "http://www.bolegaindia.com/images/gossips/sonam_kapoor_kangana_ranaut_post_1332747474.jpg


_____________________
źródło:[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Betonové Jímky Břidličná bilety mystic festival producent calivita