Kahl - 2014-05-04 15:59:50

Nakaz aresztowania dla ekipy Ram-Leela!Dnia 3 maja 2014 roku Sąd Rejonowy wydał nakaz aresztowania wobec producenta a zarazem reżysera filmu Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela - Sanjay Leela Bhansali, oraz aktorów wcielających się w główne postacie z filmowe - Deepika Padukone (Leela), Ranveer Singh (Ram).Nakaz sądowy został również skierowany do innego producenta Kishore Lulla jak również muzyków oraz autorów tekstów. Powodem zaistniałej sytuacji miało by być zranienie uczuć religijnych Hindusów w kilkoma scenami przedstawionymi w filmie.

W związku z wydaniem nakazu Główny Sędzia SP Singh skierował prośbę do Mumbajskiej policji o aresztowanie oraz doprowadzenie osób objętych nakazem do sądu w dniu 4 czerwca 2014r.

Nakaz został wystosowany po uprzednim rozpatrzeniu dokumentów dowodowych, które zawierają liczne skargi z różnych części kraju,  dostarczonych przez adwokata Sudhir'a Kumar Ojha w listopadzie ubiegłego roku.
Wysoki Sąd w stanie Madhya Pradesh próbował zatrzymać premierę filmu do 22 listopada 2013, niestety nieudolnie gdyż jego premiera odbyła się w dniu 12 listopada.

Sędzia Główny Indyjski zainteresował się sprawą oraz rozpatrzył ją w dniu 14 lutego obecnego roku i postanowił wezwać ekipę filmy Ram-Leela, która niestety nie pojawiła się zgodnie z żądaniem do dnia dzisiejszego, w którym wystosowano nakaz aresztowania.http://www.nripulse.com/wp-content/uploads/2013/11/Bhansali.jpg_____[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
by: Kahl

przenieś się tu przenieś się tu caprio