Shona - 2014-06-05 18:17:34

Nie Katrina, a Kareena zagra u boku Akshaya w ‘Singh Is Bling’ ?Pojawiało się wiele spekulacji na temat tego, kto zagra u boku Akshaya Kumar w nadchodzącym filmie "Singh Is Bling". To było niemal pewne, że Katrina Kaif zagra razem z Akshayem, patrząc na ich fantastyczny duet i ich wspólne filmy. Ale w końcu projekt poszedł w ręce Kareeny Kapoor.

Akshay i Kareena pracowali razem w takich filmach jak Ajnabee, Talaash, Aitraaz, Dosti, Bewafaa, Tashan i Kambakkht Ishq. Teraz Prabhu Deva ponownie obsadził ich razem. Biorąc pod uwagę, że filmy Prabhu skupiają się głównie na roli męskiej, Kareena Kapoor też będzie miała ważną rolę do odegrania.

W kolejce, Kareena Kapoor ma kilka nowych projektów. Podpisała film Sujoya Ghosh, gdzie zagra tytułowa rolę, w filmie "Durga Rani Singh" oraz Bejoya Nambiar z Farhanem Akhtar. Prabhu Dheva spotkał się Kareena w piątek; opowiedział jej scenariusz, który najwyraźniej spodobał się jej.

Na pytanie, czy Kareena miałaby wiele do zrobienia w filmie, gdzie Akshay Kumar gra tytułową rolę, Prabhu odpowiedział: "Bohaterki w moim filmie zawsze mają swój własny, rozbudowany wątek. Czy Sonakshi Sinha w Rowdy Rathore lub R. Rajkumar była tylko dekoracyjną lalką? Nie ma mowy! Moje filmy mogą być budowane wokół bohatera, ale bohaterka nie ma powodu do narzekań."

Producent Ashvini Yardi wypowiedział się krótko: "Jest zbyt wcześnie, aby o tym mówić. Mamy jeszcze do sfinalizowania aktorkę. Jej nazwisko ogłosimy jeszcze w tym miesiącu."http://static.indianexpress.com/m-images/Thu%20Jul%2002%202009,%2010:25%20hrs/M_Id_91860_akshay_kumar_kareena_kapoor.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

nasza strona internetowa przenieś się tutaj rejestracja kosmetyków Instrukcja bhp pracy z rusztowaniem