Shona - 2014-06-07 10:26:47

Tak, Genelia jest w ciąży! Przyznaje podekscytowany Riteish DeshmukhJedna z najpiękniejszych par w B-Town - Riteish Deshmukh i Genelia D'Souza spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

W wywiadzie dla TOI, Riteish przyznał, że on i Genelia oczekują przyjścia na świat swojego dziecka. Zapytany, czy Genelia jest w ciąży, Riteish odpowiedział: "Tak, ona jest w ciąży i nie możemy się doczekać narodzin dziecka, jesteśmy bardzo podekscytowani."

Riteish, w tym wywiadzie było pełen pochwał dla swojej żony, powiedział: "Genelia i ja to jedna osoba, to nie są dwie, zupełnie różne osoby. Zakochać się w przyjacielu i teraz spędzić razem z nim resztę życia, to najlepsza rzecz jaka może przytrafić się dwojgu ludziom. Uwielbiam jej energię i uśmiech. Ona zawsze myśli o mnie, jestem dla niej kimś naprawdę ważnym, to ujmujące. Będąc w zawodzie, gdzie jako aktor myślisz tylko o sobie, o tym jak liczysz się w danych scenach lub w samym filmie, to sprawia, że jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Jesteśmy podobni pod względem myślenia, naszych upodobań i naszego systemu wartości. Oboje lubimy proste rzeczy i nie jesteśmy materialistami. Na przykład, oboje lubimy razem gdzieś wyjść i zjeść dobre Bhelpuri."

Spekulacje na temat ciąży Genelii nagłośniły się, po tym jak aktorka wraz z mężem pojawiła się na urodzinach Karana Johar, 25 maja. Jak widać, pogłoski te okazały się prawdziwe.http://24.media.tumblr.com/tumblr_lzrt83DDPJ1qfa5yro1_400.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

przenieś się tu Aktywność bez aktywności? meble kuchenne kraków