Shona - 2014-07-02 15:38:05

Po 'Chennai Express', Rohit Shetty ponownie będzie pracował z SRK ?Rohit Shetty zaskoczył wielu, kiedy obsadził w SRK w filmie "Chennai Express", zamiast Ajaya Devgn, który zazwyczaj grał w jego filmach. Ludzie byli zainteresowani, aby zobaczyć, jak Shahrukh poradzi sobie w filmie o niepowtarzalnym stylu Shetty'ego.Wynik nie mógł być lepszy, film pobił wszelkie możliwe rekordy kasowe. W lutym, Rohit zaprzeczył planom odnośnie sequelu "Chennai Express". Rohit Shetty powiedział: "Nie mam żadnych planów co do sequelu Chennai Express, zwłaszcza teraz, kiedy nie ma żadnego scenariusza."

Ale w tym samym czasie, reżyser powiedział, że chciałby ponownie pracować z SRK: "Shah Rukh i ja planujemy coś jeszcze razem zrobić, ale jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć coś na ten temat." Rohit jest obecnie zajęty "Singham Returns", w którym zagra jego ulubiony aktor Ajay Devgan. Ale tuż po zakończeniu swojego obecnego projektu, Rohit Shetty może rozpocząć kolejny projekt, prawdopodobnie z SRK. Źródło z branży filmowej twierdzi: "Po wydaniu Singham Returns w sierpniu, Rohit planuje zrobić sobie małą przerwę. Wtedy też rozpocznie pracę nad swoim kolejnym filmem, w który najprawdopodobniej zagra Shah Rukh w roli głównej. Zdjęcia mają rozpocząć się w przyszłym roku. Przez ten czas, SRK upora się z większą częścią filmu Maneesha Sharmy. Rohit i SRK mają się jeszcze spotkać i opracować szczegóły." Jednak ani Rohit ani Shahrukh Khan nie byli dostępni dla komentarza, ale gdy projekt będzie ogłaszany, z pewnością dowiemy się czegoś więcej.

W ubiegłym roku pojawiły się plotki, że Ajay Devgan nie był zadowolony z tego, że Rohit Shetty nie wziął go pod uwagę do filmu "Chennai Express". Jednak wygląda na to, że wszystko sobie wyjaśnili, gdyż ponownie pracują razem. Ostatnio w wywiadzie Rohit powiedział, że chętnie pracował zarówno z SRK jak i Ajayem: "Nie mam listy życzeń jeśli chodzi o aktorów. Jestem zadowolony z pracy z Ajayem i podobnie jest z Shahrukhiem. Ale to wszystko zależy od tematyki filmu, a jeśli czuję, że jest aktor, który będzie pasował idealnie do filmu, to na pewno będę pracować z tym właśnie aktorem." Rohit Shetty rozpoczął karierę w Bollywood jako asystent reżysera w "Phool Aur Kaante", który był również debiutanckim filmem Ajaya Devgan.http://media2.intoday.in/indiatoday/images/stories/rohit-srk_350_090113032255.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

przeprowadzki kraków