ByLeela - 2014-07-15 19:46:55

Nie Hrithik, a Salman w "Shuddhi" - potwierdzoneA oto szokująca wiadomość od Salmana Khan. Aktor, którego będziemy mogli zobaczyć w "Kick" Sajida Nadiadwala, w końcu podpisał umowę na "Shuddhi' Karana Johara, o którym to projekcie tak wiele mówiono. "Tak, to jest ten sam projekt, który stał się kontrowersją na własną rękę."

Obsada "Shuddhi"zawsze była obecna w mediach od czasu, gdy Karan Johar nie mógł trafić na żadnego aktora, który powiedziałby 'tak' dla filmu. Wcześniej pierwszym wyborem był Hrithik Roshan, który musiał opuścić projekt ze względu na swoje problemy zdrowotne, co sprawiło, że aktorka Kareena Kapoor także opuściła film.

Kiedy odeszła Kareena Kapoor powiedziała, że projekt "Shuddhi" został odłożony, a następnie, że go w ogóle nie będzie. Aktorka stwierdziła nawet także, że Karan pracuje już nad jakimś innym projektem.

Od czasu, gdy zabrakło obsady, każdy chciał wiedzieć kto podpisze kontrakt na tę prestiżową rolę. Wreszcie w dzisiejszym wywiadzie Salman Khan powiedział, że podpisał umowę na "Shuddhi" Karana Johara.

Potwierdzenie roli w filmie ze strony Salmana wszystko zmieniło. Salman pytany o "Shuddhi" dodaje :

"Zrobię film Karana Johara nazwany "Shuddhi", który prawdopodobnie zacznę kręcić za jakiś czas. Po "Kick" zakończę zdjęcia do filmu Sooraj Barjatya, potem zajmę się filmem Kabira Khan "Bajrangi Bhaijaan" oraz projektem Boney Kapoor "No Entry Mein Entry". Po tym rozpocznę także projekt Aditya Chopra "Sultan" oraz film Mahesha Manjrekar."

Aktor "Kick" ma naprawdę napięty grafik.http://media2.intoday.in/indiatoday/images/stories//2013december/salman_story_300x350_122313024321_122913010103.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

https://ruzomberok.ibetonovazumpa.sk praceziemnekrakow.pl