ByLeela - 2014-07-30 11:46:31

Ranbir i Katrina planują romantyczny wypad do ST. TropezAktor Ranbir Kapoor zaplanował kolejne egzotyczne wakacje z jego rzekomą dziewczyną Katriną Kaif. Para spędzi trochę czasu razem w Saint Tropez, kiedy tylko uwiną się z kręceniem swoich filmów.

Według doniesień aktorka Katrina Kaif zrobiła krótką wizytę swojemu chłopakowi Ranbirowi Kapoor na Korsyce, we Francji podczas jej urodzin. Ranbir wziął też krótką przerwę od kręcenia swojego filmu "Tamasha", w którym gra ze swoją byłą płomienną dziewczyną Deepiką Padukone.

Katrina jest teraz w Londynie, gdzie kręci swój film "Phantom", w którym będziemy mogli zobaczyć jak romansuje z Saifem Ali Khan.

Po współpracy przy takich filmach jak "Raajneeti" i "Ajab Prem Ki Gazab Kahani", parę będziemy mogli zobaczyć w filmie "Jagga Jasoos", który zostanie wyreżyserowany przez filmowca Anuraga Basu.


http://zns.india.com/upload/2013/4/9/rk382.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Betonowych i innych prefabrykatów kanały zobacz więcej storna główna odsyłam tutaj Łazy przedszkole Piła wodomierze wrocław zaproszenia-na-slub-recznie-robione.eu