ByLeela - 2014-07-30 18:27:46

Aamir Khan w następnym projekcie Karana JoharaFilmowiec Karan Johar przekonał Aamira Khan do zagrania w jego następnym filmie. Według raportów, Karan proponował wcześniej Aamirowi "Shuddhi", jednak aktor nie chciał być częścią filmu.

Aamir był chętny do pracy z Dharma Productions i polubił nadchodzący niezatytułowany jeszcze film. Źródła zbliżone do reżysera mówią :

"Karan zaproponował Aamirowi kilka projektów, w tym "Shuddhi". Aamir odrzucił kilka z nich, ale podkreślił chęć współpracy z Dharma Productions i ostatecznie podpisał kontrakt. Projekt będzie sfinalizowany w zależności od preferencji i komfortu Aamira. "

Raporty donoszą, że dom produkcyjny zapłaci ogromną sumą aktorowi. Wydaje się że przyjaźń między Karanem a Shahrukh Khanem popsuła się i filmowiec nie ma ochoty na ponowną współpracę ze swoim przyjacielem.

Kilka dni wcześniej Karan, podpisał projekt swoich marzeń "Shuddhi" z Salmanem Khanem, za ogromną cenę. Karan z Salmanem pracował wcześniej przy "Kuch Kuch Hota Hai", który ukazał się w 1998 roku.


http://celewood.com/wp-content/uploads/2011/07/Amir-and-Karan-Johar-new-abusive-friends.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

https://semily.ibetonovejimky.cz t-24 tabliczka sklep u-3 zapora kierunkowa wyburzenia budynków