Shona - 2014-08-02 21:03:17

Kareena i Preity zagrają byłe dziewczyny Saifa w 'Happy Ending’Według najnowszych doniesień, Kareena Kapoor i Preity Zinta zagrają byłe dziewczyny Saifa Ali Khan w następnym filmie Raja i Krishna DK - "Happy Ending". W filmie, Saif zagra u boku Ileany D'Cruz.

Źródło zbliżone do produkcji, ujawniło: "Reżyserski duet szukał aktorki, która w przeszłości grała z Saifem. Aktor pierwszy zaproponował nazwisko Preity, oboje pomyślnie stworzyli niezapomniany duet w Kal Ho Na Ho i Salaam Namaste."

Źródło dodaje, że Saif osobiście zapytał Preity, czy byłaby zainteresowana grą jego byłej dziewczyny. Preity roześmiała się i zgodziła. "Jej osoba i charakter jest znacząca w życiu Saifa. On gra autora, który ma na koncie kilka sukcesów, ale zmaga się z brakiem weny", mówi źródło.

Kareena Kapoor, również zagra małą rolę w filmie. Ona będzie odgrywać znacznie inną postać. "Ona jest bardziej obsesyjną kochanką i jej część jest o wiele mniejsza niż Preity", dodaje źródło.

Kiedy skontaktowaliśmy się z Krishną DK, powiedział: "Tak, Saif porposił Preity by zagrała w filmie i to miłe, że się zgodziła. Zaangażowanie Bebo było bardziej spontaniczną decyzją, podjęliśmy ją jak przebywała z Saifem w Los Angeles, gdzie kręciliśmy zdjęcia".

W filmie zagrają również Govinda, Ranvir Shorey i Kalki Koelchin. Film zostanie wyprodukowany przez Saifa pod bannerem Illuminati Films. Film został nakręcony w Ann Arbor i Michigan.http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/pr-sas-kar-1.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Отзывы гостей отеля Albert View 2 www.domki-letniskowe.biz.pl fliplife www.klinika.biz.pl ukryta sobieszewo przewóz osób Piła