Shona - 2014-08-04 10:51:09

http://static.tumblr.com/ec4a9badcf04ff9ad2c1d570df7f1a48/ivc2mgl/e0Bn50o2w/tumblr_static_4kg2zqp3rpq8wc4kokckgok44.jpg

Kajol w swoim następnym filmie będzie walczyć z gangsteramiPo przerwie, Kajol ponownie postanowiła wkroczyć w świat Bollywood. Tym razem w jej następnym przedsięwzięciu będzie wspierał ją jej mąż Ajay Devgn. Wcześniej pisaliśmy już, że Ajay Devgn wyprodukuje jej film, gdzie aktorka zagra główną rolę. Teraz słyszymy, że Kajol zagra rolę wdowy, która jest gotowa na walkę z gangsterami, aby chronić swoją rodzinę.

Film, o którym mowa będzie filmową adaptacją holenderskiego serialu zatytułowanego "Penoza". Historia serialu obraca się wokół żony gangstera, która postanowi wejść w świat zbrodni, w celu ochrony swojej trójki dzieci, po tym jak jej mąż zostaje zamordowany z czasie wojny gangów. Deepak Dhar, który będzie współpracować przy produkcji filmu Ajaya ujawnił, że już kupił prawa do serii i nie może się doczekać, aby rozpocząć pracę nad nim.

To nie pierwszy raz, kiedy Kajol będzie widoczna w dość, silnej i przebojowej roli. Wcześniej aktorka została chwalona za rolę w filmach takich jak 'Dushman' i 'Gupt', gdzie grała rolę silnej kobiety.

Kajol, która poślubiła aktora Ajaya Devgn, postanowiła zrobić sobie małą przerwę od gry w filmach, po 'Kabhi Khushi Kabhie Gham' w 2001 roku. Potem zagrała w takich filmach jak 'Fanaa' w 2006 r. i później w 'U, Me Aur Hum' i 'My Name Is Khan'. Później pojawiła się jeszcze w 'We Are Family' w 2010 roku.

Mówiło się również sporo o tym, jakoby aktorka grała w serialach i innych programach telewizyjnych, ale wszystkie te spekulacje uciął Ajay, potwierdzając, że będzie Ona częścią filmów Bollywood.

Film, o którym mowa zostanie wyreżyserowany przez Ram Madhvani, szczegóły co do reszty obsady są jeszcze finalizowane. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w październiku tego roku.źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

oficjalne źródło moja strona money lender http://www.galanteria-skorzana.edu.pl jump start