Shona - 2014-08-07 21:27:00

Alia zagra u boku Sushanta Singh Rajput w następnym filmie Homi Adajania ?Alia Bhatt w dość krótkim okresie czasu, odniosła sukces w Bollywood. Aktorkę ostatnio mogliśmy oglądać w filmie Karana Johar - "Humpty Sharma Ki Dulhania", który okazał się wielkim hitem. Nie jest zaskoczeniem, to, że ta pani jest teraz jedną z wiodących aktorek, które są wręcz obsypywane ofertami.

Najnowsze wiadomości, mówią że Alia Bhatt ma zagrać u boku aktora, Sushanta Singh Rajput , w następnym filmie Homi Adajania. Do tej pory pracowała już z Varunem Dhawan, Sidharthem Malhotra, Randeepem Hooda, i Arjunem Kapoor.. Teraz aktorka przygotowuje się do współpracy z Shahidem Kapoor w 'Shaandar' i Ranbirem Kapoor w filmie Ayana Mukherjee. Dlatego sądzi się, że taki duet, wniósłby dużo świeżości na ekrany, a to dobre posunięcie.

Sushant, który był znany głównie z seriali, w Bollywood pojawił się z filmem "Kai Po Che". Aktora będzie można również zobaczyć razem z Aamirem Khan i Anushką Sharma w filmie 'P.K'.http://www.bollywoodmantra.com/news-picture/15365.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

znajdź to kalendarzyki