Shona - 2014-09-07 20:56:00

Sidharth Malhotra w kolejnym filmie Farhana, Ritesha i KaranaSidharth Malhotra, który zadebiutował w filmie Karana Johar - "Student of The Year", szybko wspiął się na szczeblach kariery. Po swoich kolejnych rolach w filmach "Hasee Toh Phasee" i "Ek Villain", aktor stał się jednym z najbardziej utalentowanych nowicjuszy w branży i to z samymi sukcesami na koncie. Teraz słyszymy, że Sidharth Malhotra, który niedawno podpisał kontrakt na remake Hollywoodzkiego filmu "Warriors" (zatytułowany "Brothers") i film "Bhavesh Joshi", Vikramadityi Motwane, ma na poczekaniu kolejny film, tym razem z Farhanem Akhtar i Riteshem Sidhwani.

Co więcej, Karan Johar, który był odpowiedzialny za debiut Sidhartha, będzie także współproducentem filmu z Excel Entertainment. Potwierdzając te wieści, Ritesh Sidhwani stwierdził, że zarówno Sidharth jak i Karan dostali angaż do filmu. Podobno aktor odegrał ważną rolę w pozyskaniu Karana Johar do filmu, kiedy wspomniał o projekcie w rozmowie z nim.

Jeszcze niezatytułowany film, ma być historią miłosną z elementami zaskoczenia, to opowieść o samotności, z elementami romansu, który wydaje się trwać w nieskończoność.

Chociaż oczekuje się, że zdjęcia do filmu, który będzie debiutem reżyserskim Nityi Mehra mają rozpocząć się dopiero w kwietniu 2015 roku, główna rola żeńska zostanie sfinalizowana w przeciągu czterech-pięciu dni.https://pbs.twimg.com/media/Bw1TSqjCYAAqm5N.jpg:large
źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

wynajem sprzętu budowlanego oświęcim cięcie laserowe cięcie laserem jonizatory wody paracord 550