Shona - 2014-09-13 17:02:08

http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/28/e6/90/28e690accaab95bf613494acd59d0ccb.jpg

Anushka Sharma zagra dziennikarkę-prostytutkę w "PK"Jeśli chodzi o film Rajkumara Hirani - "PK", to wiadomo wszystkim, że Aamir Khan zagra cudzoziemca. Teraz zostały  ujawnione szczegóły dotyczące roli Anushki Sharma w filmie. Anushka, który została zauważony w z zupełnie innej fryzurze do filmum zagra dziennikarkę, która skrywa tajemnicę - jest prostytutką.

To dość dziwaczna, specyficzna dziennikarka, która uwielbia pisać na nietypowe tematy. Cała historia zaczyna się od ukończenia przez bohaterkę kursu dziennikarstwa w Brugii. Sushant Singh Rajput zagra jej chłopaka, Anushka nie może za niego wyjść z powodu wielu przeszkód, które stoją na jej drodze. Kiedy Sushant chce się z nią wkrótce ożenić, ucieka w obawie, że może poznać jej sekret.

Jej miłość do "niezwykłych wiadomości" zaprowadza ją do Indii, gdzie spotyka nagiego PK - Aamir Khan. PK to cudzoziemiec, który ląduje się na ziemi, by znaleźć Boga. Zadaje on różne pytania Anushce, na które ona nie potrafi odpowiedzieć. Poszukiwanie odpowiedzi zabiera Anushkę i Aamię w inną, nieznaną podróż.

Plakat "PK" już wywołał niemałe kontrowersje, a teraz rola Anushka wywołuje skrajne emocje i odczucia.
źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

bollywood.pun.pl