DesiGirl - 2014-09-13 18:36:21

40 lat minęło... Kajol o wieku, chirurgii plastycznej i Bollywoodhttps://pp.vk.me/c619530/v619530154/134ed/mlLUN5WpB38.jpg

Może i stuknęła jej czterdziestka, ale wciąż przybywa kobiet zazdroszczących jej figury. Wygląda szczuplej, niż kiedykolwiek wcześniej. Kobiece czasopisma rozpisują się o jej nowym, modowym hobby. Na twarzy ani śladu przeżytych lat. Nie dziwi więc fakt, iż świat Bollywoodu jest nadal zainteresowany współpracą z Królową filmów hindi.
Ku zadowoleniu fanów Kajol Devgn podpisała nowy kontrakt filmowy. Produkcją zajmie się jej mąż Ajay, a w rolę reżysera wcieli się debiutant - Ram Madhvani. Nowy etap w jej karierze aktorki nie naruszy równowagi życia osobistego i rodzinnego – zapewnia Kajol. Świetnie odnajduje się zarówno w roli matki i żony, jak i synowej. Wpaja dzieciom zasady i wartości, troszczy się o dom, męża, teściów. Kajol z pewnością zasługuje na miano Kobiety Roku Glamour.


-Jak spędziłaś swoje 40. urodziny?

- Moje urodziny były wspaniałe! Cholernie świetnie się bawiłam. Zjadłam uroczysty obiad z całą, swoją rodziną. Moja mama, siostra, dzieci, rodzice męża… Wszyscy tam byli. Czułam się jak na wakacjach. Po obiedzie byłam na masażu, a wieczorem spotkałam się z przyjaciółmi na kawie.

-Jakie znaczenie przypisujesz urodzinom?

Urodziny to wydarzenie mające szczególne znaczenie. Po pierwsze, rankiem wszystkim obwieszczam, że dzisiaj nikt nie ma prawa mi niczego odmówić. Taka niepisana reguła. Urodziny zaczęłam świętować na kilka dni przed. W weekend zaprosiliśmy znajomych, a poniedziałek spędziłam w towarzystwie mamy i siostry. To był fantastyczny jubileusz. Mam nadzieję, że taki będzie cały następny rok.

-Mówią, że życie po czterdziestce się zmienia. Zgadzasz się z tym stwierdzeniem?

Nie należy przykładać aż tak wielkiego znaczenia do metryki. 40. rok życia jest jak kamień milowy na drodze życia. Pozwala spojrzeć wstecz i ocenić, czy idziesz w dobrym kierunku. W wieku 40 lat człowiek powinien mieć już jakieś sukcesy i osiągnięcia na swoim koncie. Zawsze podążałam w dobrym kierunku. Czas pokaże, co będzie dalej.

-Uważasz, że wiek to tylko cyfra?


Dalsza część tekstu:


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

ŹRÓDŁO: В КОНТАКТЕ, kajolclub

czytaj to Uniki